Wpis z mikrobloga

Eh #!$%@? znów straciłem radość z życia. Byłem podjarany że udało mi się ogarnac fajna dziewczynę na #tinder a skończy się tak jak zawsze. Dziś nie miała czasu a w najbliższym czasie też go nie będzie miała. #!$%@? mnie to zawracanie głowy, bo nie wiem czy warto czekać czy szukać kogoś dalej. Nie mam sił na te aplikację, na tych ludzi i to całe #!$%@?. Najgorsze że w rzeczywistości nie mam szans kogoś ogarnąć, a tak to się łudzę że na tinder kogoś znajdę. Dość już mam tej samotności, chciałbym kogoś poznać, zżyć się z kimś i planować wspólną przyszłość... Boje się że zdechnę kiedyś gdzieś w kącie i nikt za mną nie zapłacze... Idę się wypłakać byi udawać od jutra przed normikami że wszystko jest super... #depresja #przegryw #tfwnogf #feels #badoo
P.....z - Eh #!$%@? znów straciłem radość z życia. Byłem podjarany że udało mi się og...

źródło: comment_LvOklijJcUo1SAhMGjY7tS7Os1uYxMi1.jpg

Pobierz
  • 24
@Przegrywstulejarz: A więc dobrze, zesrałeś się, ale teraz idź się wytrzyj, zmień gacie i weź się chłopie w garść.

Ok, księżniczka nie miała czasu. Nie ma się czym chwalić, ale ktoś kiedyś mnie jeszcze bardziej upokorzył i potraktował jak nieistotnego śmiecia, mimo mojego dokładnie odwrotnego stosunku. Też chodziło o brak czasu, zwodzenie.
Nie warto traktować panien lepiej, niż one traktują ciebie, a zachowywać się należy dokładnie symetrycznie. Nie? To spierd*laj i
@Przegrywstulejarz: I o to chodzi, to mi się podoba, szukaj kolejnej, a ta niech wyp*erdala za bramę :) Tak trzymać.

@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: Nie będę generalizować, bo znam sporo fajnych i wartościowych dziewczyn, ale najgorzej, to jak ci umysł coś zaczadzi i zaczniesz traktować nic jak damę. Wtedy się przegrało. A gdy jeszcze zaczynasz obniżać swoje standardy pod nią i się pod nią zmieniać to już w zasadzie jesteś kastrat...
@PrinsFrans: Właśnie, ja taką kastracje przeżyłem. Skończyło się tym, że ona przedstawiła mi swojego chłopaszka (typowego Sebka po zawodufce). Smaczku dodaje fakt, że po jakimś miesiącu, kiedy oficjalnie ogłosili się parą, stałem się pośmiewiskiem właściwie całego roku...... Wtedy, chyba z desperacji, założyłem tinder, badooo. Na tym pierwszym przez 3 miesiące, miałem słownie DWIE PARY, z czym jedna się usunęła po 2 dniach.. Na Badoo było ich więcej, ale raptem trzy raczyły
@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: 2 przez 3 miechy? Może kwestia zdjęć/okolicy? No ale próbowałeś. Może kiedyś ci się uda :) To wyjątkowa suka, skoro nie oszczędziła sobie upokorzenia cię. Sebek białorycerzył, jakoś do ciebie się sapał, albo odnosił?

Z resztą jeszcze doszedłem do wniosku takiego, że jak jest jakaś laska, która długo jest sama, albo nie ma nikogo, ale na pozór jest mega atrakcyjna, to pomijając przypadki nieśmiałych i wycofanych, których nie wyśmiewam i
@PrinsFrans: Sebek nie widział we mnie żadnego zagrożenia (tutaj ujawniły się pewnie moje cechy zewnętrzne, wszak co to za konkurencja 170 cm w kapeluszu XDD). Przez pewien czas odniosłem wrażenie, jakoby był zazdrosny o mojego drugiego ziomeczka(który nie był tą panną kompletnie zainteresowany), co dobiło mnie jeszcze bardziej. Mogę tylko dodać, ze ten Pan już z nią zerwał, co oczywiście tylko wzmogło "orbiterków" do lizania, tylnej części ciała.