Wpis z mikrobloga

#gry #cyberpunk2077 #cyberpunk
A czy tylko ja jestem kompletnie nieprzekonany co do tego czy ta gra ma szansę zostać hitem? I nie chodzi mi o trailer czy cokolwiek - ale czuje tak już od momentu zapowiedzi że ta gra powstanie.

Zwyczajnie są rzeczy które trudno przenieść do świata gry PC tak by dalej to było przyjemne - szczególnie jak z jednej strony masz ludzi co oczekują zgodności z ich wymyślonym standardem, a z drugiej musisz nadać temu jakiś kształt gry - i wychodzą takie potwory jak gry z harrego pottera które da się skomentować tylko jako xD.

Czekam na premierę tylko po to by się przekonać czy rzeczywiście dadzą radę coś stworzyć czy sprzeda się tylko dzięki hype a dostaniemy GTA z przyszłości i lepszą fabułą, lub co gorsze nie GTA tylko Watch Dogs - ale aż tak redzi chyba nie #!$%@?ą? :D

No nic, zostaje czekać, może jednak mnie zaskoczą i to będzie rzeczywiście grywalne - a nie jakieś watch dogi czy harry pottery i inne parodie gier. Szkoda by było jak by jednak była klapa, ogromne ryzyko na siebie wzięli.
  • 4
@voroshmitov: Mówię o całej serii.

based on 130 Ratings

Oceny od miłośników serii do których tylko to trafiło.

I nie rozumiem co jest złego w GTA w cyberpunku?

To że nie będzie to ciekawa nowa gra tylko klon tego co znamy, to dalej może być dość przyjemna gra (o ile to będzie klon GTA a nie Watch Dogs) ale jednak nie będzie to coś świetnego i oryginalnego na co się tak