Wpis z mikrobloga

to niezła nagonka xD Żeby porównywać Bezbeka do pedogurala to trzeba mieć coś nie tak z głową. Jest "lekkim zbokiem", ale do tego co robił Grzegorz G. mu w #!$%@? brakuje. Jeszcze, że wszyscy poszli za tym gościem @kom3ntator xD Typie, musisz być naprawdę bardzo zawistnym i sfrustrowanym człowiekiem, że szukasz haki na ludzi, którym zazdrościsz. Najpierw prosisz ludzi o haki na @mahonek kłamiesz, że nie rozlicza się z podatków, a gdy dostajesz na ryj dowody, że jesteś kłamcą i mitomanem, to robisz z gościa pedofila. Do tego jeszcze go straszysz prawem karnym
[Cytat] "(Dla niedowiarkow przypominam, że pedofilia ścigana jest z urzędu i nikt nie ma zamiaru ustalać czy smieszkowal czy nie bo idąc takim tropem można zabic człowieka i powiedzieć, ze to było dla żartów)"
A sam to prawo łamiesz, oczerniając go xD Ciekawe ile byś płacił @mahonek odszkodowania, za pomówienia w sprawie podatków. Ja bym na miejscu Adriana takiego cwaniactwa nie popuścił.
Trochę to śmieszne, trochę żałosne/tragiczne, że ktoś ma tak smutne życie, że szuka haków na innych. Każdej małej drobnostki. Jest w stanie nawet kłamać i pomawiać.
#mahonek #patostreamy
  • 123
  • Odpowiedz
@kom3ntator: Ty jesteś uposledzony czy udajesz?wstawiasz linki do filmów z clickbaitowymi tytułami nijak mającymi siię do treści.Przykład mahonek wciąga narkotyki i zdjecie mahonka który trzyma sie za nos, albo mahonek pije z nieletnim a na filmiku tego nie widac, no beka z Ciebie gosciu
  • Odpowiedz
@qqqeeeddd: Gosciu, jak masz cos na magicala to sie tym zajmij.Nie licz ze inni zrobia wszystko za Ciebie.Problem w tym ze grubas nigdy nie przejawiał zachowan pedofilskich wiec nie ma na niego nic mocnego by go usunac.
  • Odpowiedz
@Neuropa22: no jedynie wyzywał matkę , rzucał w nią i bił. Rzeczywiście nie ma powodu , to rozmowa nawet prowokacyjna z małoletnim jest groźniejsza od bezpośredniej przemocy psychicznej i fizycznej tak?
  • Odpowiedz
@Daaniel-K: Dobra, ostatni wpis z mojej strony bo widze ze masz gora 12-lat.Tak rozmowa z małoletnim jest grozniejsza bo on nie moze sie bronic, dlatego z urzedu interweniuja organy panstwowe.W przypadku bicia matki, to osoba pokrzywdzona musi isc na policje.
  • Odpowiedz
Akurat mam wiecej.Nie może się bronić?nie może wyłączyć omegle?straszne.Poza tym prawo jest tak durnie skonstruowane że opiera się o wiek.Bzykasz osobę która ma 14 lat i 11 miesiecy jestes przestępcą, bzykasz 15lakę nie jestes .Co takiego dzieje się przez ten miesiąc?mało tego jedziesz na weekend do niemiec bzykasz 14tki wracasz do Polski chwalisz sie tym i nie jesteś przestępcą, bzykasz w Polsce jestes.Nie widzisz tego absurdu?
  • Odpowiedz
@Neuropa22 ale ja nie podważam tego, ze trzeba oskarżenia prywatnego. Ja pytam tylko czy jest właściwe, zeby dorosly mężczyzna pokazywał swoim kilkunastuletnim fanom jak sie bije matkę...
  • Odpowiedz