Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sinusik: kto miał kodowane to miał, a ja jeszcze 24/7 streamowałem ten pierwszy kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym z Polsatem to bardziej miałem na myśli sam komentarz.
@tezeten: Wypali się szybciej niż myślisz. Jak już #!$%@? narodu wzrośnie za te ciągłe rozdawanie niemotom i zabieranie tym co rzetelnie pracują, to jebnie. Zamiast się zająć rozgonieniem "najwyższej kasty", utemperowania tej #!$%@? opozycji i w końcu raz powiedzieć do lewactwa z burdelu jewropejskolewackiego, żeby ichniejszą demokrację uprawiali na swoim podwórku. to on tam 500 tu 300. 10gr do paliwa. A zwykły przedsiębiorca czuje się jakby miał nad sobą szefa co
@expansi0n: Momento, przecież wcale jako jednoosobowa firma nie masz gorzej, nawet jak zakładasz nową to masz lepiej. Zgadzam się co do tej wyprawki, że to już zbędne, ale co do 500+ to się nie zgodzę, bo to jest inwestycja. Albo będzie dodatni przyrost naturalny, albo zginiemy z głodu na starość
@expansi0n: Dlatego że cała Europa płaci. Nie mieszkamy na osobnej wyspie. Obecny system emerytalny oparty jest na solidarności pokoleń. Twoje podatki idą na emerytury Twoich rodziców, a na Twoją ktoś musi robić. Czy Ci się to podoba czy nie, tak to jest zrobione, żeby to naprawić, potrzeba 30 lat. Ja też bym wolał inaczej, ale w socjalistycznej Europie, trzeba niestety zadbać do przyrost we własnym kraju.
@WillyJamess: Na ten efekt, trzeba poczekać ok 10 lat, tak jest wszędzie. Uwierz mi, że wolałbym bez pakietów socjalnych, ale mieszkamy w EU, gdzie Polacy za granicą mają więcej dzieci niż w kraju, i niestety musimy coś na dzieci dać. Jak masz inny pomysł na poprawę dzietności to się podziel.
@WillyJamess: Nie no, podziel się. Załóżmy że chciałbyś żeby za 40 lat polski system emerytalny się nie zawalił. Co proponujesz? Bo na razie to każdy kto ma dzieci i ma możliwość spiernicza na zachód.
@tezeten: Już się dzielę. Należy szanować przedsiębiorców, bo to oni wypracowują PKB i dają zatrudnienie. Zmienić prawo tak aby nie gnębić ich kontrolami i #!$%@? restrykcjami. Obniżyć podatki do poziomu, akcyzę obniżyć lub w ogóle się pozbyć. To po to, żeby pracodawca mógł zatrudnić więcej ludzi. Chodzi właśnie o tych nierobów od 500, zamiast im lekką ręką dawać niech sami zarobią. Przy rozsądnym ustaleniu wskaźników, takie typy będą w stanie wypracować
"jak widzimy, piłka przyciąga to, co najlepsze", a na zdjęciu widzimy dwoje rodziców, którzy cieszą się, że córka dobrze się bawi... #!$%@? wam to już nic nie dogodzi.

Ogólnie w tym przypadku hejterzy tego złodzieja i oszusta mogliby się czepić czegoś innego. Właśnie tą akcją zrobiliście bardzo dobry PR premiera. Tak, zagraliście jak spece przewidzieli!

Lepiej było to pominąć, nie wiedziałbym, że premier ma córkę z którą się dobrze bawi na meczu
@PaulGauka: ja się tylko bije na co wpadł Mao żeby opodatkować . I może nowy podatek od sportu z biletów sportowych , przyrządów, koszulek , piłek etc. Na fundusz sportowy który pomoże Polaka wygrywać największe turnieje( ͡° ͜ʖ ͡°). Andruszkiewicz jak coś potwierdzi wszystko , przejdzie :D
przyszedl zobaczyc do czego by tu podatek #!$%@?


@supremin1: powinni zalegalizować race i #!$%@?ć takim podatkiem albo akcyzą że kibicom nie będzie się opłacać ich wnosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogli "po cichu" robić sobie dobrze, ale nie...na to są zbyt głupi i bezczelni. Rzygam tą komunistyczną propagandą. Niech się jebią "koreańce" z Kim Jar Unem na czele.
a na zdjęciu widzimy dwoje rodziców, którzy cieszą się, że córka dobrze się bawi...


@Eetam: no no, taka poszła wersja z góry i trzeba powtarzać? Bo rozumiem, że to byłą jedyna rodzina na trybunach i akurat przy niej trzeba było posadzić taki komplemencik? Czysty przypadek?

A jeszcze kilka lat temu dziwiliśmy się jak media mogą być tak bezczelne jak w korei północnej, bo przecież ludzie by na to nie pozwolili.