Wpis z mikrobloga

Robi wrazenie co?
Wspomniec jeszcze ze na konferencji jednego z najwiekszych graczy na targach gra zostala pokazana na samym koncu, czyli w najbardziej prestizowym momencje? I nawet Gearsy musiały zostać zaprezentiwane wcześniej.
Wspomnieć o tym, że do tej pory trailer scrolsów 6 nie przebił wyświetleń cyberpunka?
Wspomniec o tym ze najbardziej oczekiwana gra tych najwiekszych targow w tej branzy byl wlasnie cyberpunk?
Cos czuje, ze z waszym placzem czy bez o trailer ta gra przebije suksesy Wiedźmina 3 i postawi dla całej branży popszeczke bardzo wysoko. Mam tez ciche marzenie, ze po premierze gry Rokstar widzac zadowolenie od graczy i dziennikarzy dla Cyberpunka zrobi zebranie najwiekszych szych z firmy i wszyscy na wlasne oczy beda ogladac Cyberpunka w akcji sprawdzając czy maja czego się obawiać i po krótkim czasie kazdy zesra się tam w gacie i powie "O #!$%@?! Chyba wcześniej czy później dojdzie do nieuniknionego i na naszą niekorzyść szykuje sie pierwszy w historii istnienia naszej firmy konkurent z ktorym bedziemy musueli sie liczyc jak rowny z rownym...".
P.S. sorry za tak " orginalne" połączenie tych dwóch zdięc, ake nie chciało mi sie odpalać laptoko, wiec wszystko bylo rovione na gówno telefonie. Elo.
#e3 #cyberpunk2077 #gtav #wiedzmin #wiedzmin3 #cdprojektred #gry #pcmasterrace #skyrim #theelderscrolls #bethesdasucks
Mocarzhere - Robi wrazenie co?
Wspomniec jeszcze ze na konferencji jednego z najwiek...

źródło: comment_Aj7imFslkjUGYT6ABf0E2aJWTXCyMYQE.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@G_Addams: powtorze sie - patrzac jak dlugo funkcjonuje SantaMonica studio i jej seria God of War, a jak krótko Redzi i ich nowy ip, to raczej Redzi tu robią większe wrażenie.
P.S. Cyberpunk już w pierwszy dzień osiągną 5 milionów wyswietlen, więc słabiutko the last us...
  • Odpowiedz
@Mocarzhere: Śmieszy mnie to jak Polacy próbują gloryfikować wszystkie produkcje z polski, przy okazji manipulując i pisząc takie bzdury, według takich ludzi nie ma innej dobrej gry poza wiedźminem i od niedawna cyberpunkiem. Cyberpunk nie podniesie żadnej poprzeczki w branży, a Rockstar będzie miał wywalone na to, bo będą zbierać kolejne miliony z GTA V, które jest najlepiej sprzedającą się grą w historii. W dodatku wciskanie gry, która nie ma nawet
  • Odpowiedz
@JaszentyN7: minecraft i tetris są najlepiej sprzedajacymi sie grami w historii. A przed chwilą oskarzales mnie o manipulowanie i pisanie bzdur XD Zacytuj tutaj moje slowa gdzie wspomnialem cos zwiazabego z polska, polskoscua jesli chodzi o cyberpunka i wiedzmina.
  • Odpowiedz
@Mocarzhere: Miałem na myśli grę AAA, aczkolwiek już nie chciało mi się dopisywać, typowy fanboj wieśmina jakich wielu tylko że w Polsce, nigdzie indziej nie srają tak jak tutaj, a już na pewno nie za granicą, tam to po prostu zwykły RPG, który wyszedł w 2015 roku xD
  • Odpowiedz
@G_Addams: powtorze sie - patrzac jak dlugo funkcjonuje SantaMonica studio i jej seria God of War, a jak krótko Redzi i ich nowy ip, to raczej Redzi tu robią większe wrażenie. P.S. Cyberpunk już w pierwszy dzień osiągną 5 milionów wyswietlen, więc słabiutko the last us...


@Mocarzhere Ale #!$%@? xD CD Projekt istnieje od 1994, Santa Monica od 1999. Idź najpierw się zorientuj w terenie, potem dopiero pisz.
  • Odpowiedz
@JaszentyN7: typowy fanboj gta. Zacytuj moj jakikolwiek komentarz o wiedzminie, jak juz to chyba bardziej by pasiwalo nazwac mnie fanbojem cyberpunka, bo o wiedzminie nalo co napisalem XD no wklej moj cytat jak pisze o polsce lub polskosci w wiedzminue czy czym kolwuek gdzie reprezentuje jakakolwiek forme patrotyzmu XD ocho, oskarzac bez pokrycia jest latwo, ale pozniej znalezc na to dowidy trudniej... Skaczyla sie merytoryja to trzeba mnie obrzucac giwnem niczym
  • Odpowiedz
@djnorbert: pierwsze co wyszlo na rynek to chyba god of war, a nie pierwszy wiedzmin. Ba poczatku cdp funkcjonowal jako dystrybutor guer w Polsce. Sam sie zorientuj nat tematem ktory piszesz.
  • Odpowiedz
@JaszentyN7: "tam to po prostu zwykły RPG, który wyszedł w 2015 roku xD" zapewne najwueksza ilosc tytulu gry roku jak i najwieksza ilosc ponad tysuaca nagrod branzowych w historii branzy tez distali tylko od polakow ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze miejsce w rankingu top erpgie na prestizowym rpg codex rozniez pewnie przez samych polakow XD
  • Odpowiedz
@Mocarzhere: Fanboj GTA? xD, bliżej mi do fanboja serii TES, przykład GTA podałem gdyż jest to jedna z najlepiej ocenianych gier i sprzedaje się pioruńsko dobrze (prawie 100 mln), do GOW'a to raczej nie ma co przyrównywać, bo zmiótł wiedźmina, i wstawianie jakichś zdjęć trailerów, w dodatku przy GOW'IE jest to trailer jedynie opowieści, a nie faktyczny trailer, który został zaprezentowany na E3, ale wstawienie tego, już nie było tak wygodne,
  • Odpowiedz
@JaszentyN7: no oskarzales mnie o fanbojzm wiedzmaka i patriotyzm to teraz pokaz na to dowody durniu. Widze ze omineles moj drugi komentarz do ciebie to go wkleje tu

"tam to po prostu zwykły RPG, który wyszedł w 2015 roku xD" zapewne najwueksza ilosc tytulu gry roku jak i najwieksza ilosc ponad tysuaca nagrod branzowych w historii branzy tez distali tylko od polakow ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze
  • Odpowiedz
@Mocarzhere: Takie rankingi są bardzo wiarygodne nie ma co, ja natomiast powiem, iż w PRESTIŻOWYM rankingu gameinformer SKYRIM zdobył PIERWSZE miejsce top 100 rpg's of all time i co powiesz na to fanboju wieśmina? Szok prawda? A więc co te rankingi zmieniają? Absolutnie nic, ponieważ są ultra-subiektywne i nawet nie wiadomo na jakich zasadach są przyznawane miejsca, dlatego mam je gdzieś. A Tobie polecam zmienić stanowisko z zawodowego lizodupa cdr, na
  • Odpowiedz
@JaszentyN7: szczekales piesku, ze za granica chlodno przyjeli wiesmana, wuec udowodnilem ze sie mylisz durniu to czy te rankingi sa wiarygodne nie ma tu nic do gadania tylko to ze to sa najbardziej prestizowe rankingi za granica a przede wszystkim na calym swiecie nie tylko w polsce o to mi chodzilo debilu. Potwierdz jakikolwiek zarzut o moim rzekomym patriotyzmie ifanboizmie wiesmina (wiesminy mi sue podobaly ale bez przesady) jak juz to
  • Odpowiedz
@Mocarzhere: Wskaż mi gdzie napisałem, że wiedźmina za granicą przyjęli chłodno? Napisałem, że przyjęli jak ZWYKŁEGO RPG, ale sądząc po Twoich wypocinach za bardzo inteligentny to Ty nie jesteś, w dodatku z czytaniem u Ciebie słabo, ponownie nigdzie nie napisałem, że jesteś patriotą, bo gloryfikujesz jakąś gierkę, to, że jesteś fanbojem widać jak się pieklisz od razu sprowadzając się do wyzwisk, ponieważ ktoś z internetu, nie kocha Twojej ulubionej giereczki i
  • Odpowiedz