Wpis z mikrobloga

@Marynasz: Lub w ogóle cywilizacji... Ostatnio w nowym budynku pewnej instytucji oświatowej na terenie Niemiec widziałem napisy w toaletach, w kilku językach, także po arabsku - nad pisuarami, jak należy spuszczać w nich wodę, używając klawisza nad nimi i czego nie należy wrzucać do środka. Musiała się z tego zrobić afera na tle poprawności politycznej bo zanim przyszedłem żeby je uwiecznić na zdjęciu już je zdjęto.
@MagicPiano222: niesamowite jest to ze ten bol dupy lajkonikow trwa juz ponad 200 lat ale mnie i tak najbardziej bawi ze zdecydowana wiekszosc z boldupiących to potomkowie pasaczy owiec spod samuśkich tater i naplyw z blizszej lub dalszej okolicy z miastem zwiazany moze drugie pokolenie... Ale hej stolica polskiej kultury i patriotyzmu, ktora teskni za austriacka okupacja i lubuje sie w pojedynkach szermierczych miedzy czlonkami fan klubow pilkarskich... Beka.
najbardziej bawi ze zdecydowana wiekszosc z boldupiących to potomkowie pasaczy owiec spod samuśkich tater i naplyw z blizszej lub dalszej okolicy z miastem zwiazany moze drugie pokolenie... Ale hej stolica polskiej kultury i patriotyzmu, ktora teskni za austriacka okupacja i lubuje sie w pojedynkach szermierczych miedzy czlonkami fan klubow pilkarskich... Beka.


@kozaqwawa:
Nie, żebym coś, ale w Warszawie to przecież wygląda tak samo (może poza tymi owcami, bo do gór trochę
@Flypho: w Warszawie to raczej krowy i kury ewentualnie jabłka z Grójca (pasali jabłka xD ) A ból dupy o przyjezdnych obecny jest w każdym mieście wojewódzkim (nawet byłym). Natomiast u nas nikt cię nie potnie za to że zle odpowiedziales na pytanie: gwiazda czy pasy?

@onionomous: smieszny obrazek śmiesznym obrazkiem ale jakiś restaurator musiał powiesić takie coś bo wydało mu się zabawne....

@zaxcer: kurde można by powiesić "gościom
Mają naklejki w stylu - ja tu nie przyjechałem, ja się tu urodziłem


najczęściej na samochodach z 3 literowymi blachami i taksówkach, co zrobisz tacy ludzie.

albo proponują trzy neonowe słoiki w ramach warszawskiego loga.


"(neon warszawskie słoiki) Został zaprojektowany przez artystów z pracowni Designlab. To pochodzący z Lublina Karol Murlak i warszawianka Magdalena Czapiewska"

@Flypho: nie masz się o co martwić w Warszawie nikt cie nie zapyta komu kibicujesz bo