Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego wcześniejszego wpisu dostałem odpowiedź z Inspekcji tyle że nie na taką odpowiedź liczyłem. Mam uzupełnić braki formalne tylko o jakie braki im chodzi? Bo przecież elektronie nie ma opcji (chyba bo teraz #epuap zdechł) żeby wpisać adres, poza tym poświadczone jest podpisem kwalifikowanym. Pytanie w jaki sposób mam uzupełnić braki formalne. Wysłać maila na ten ich adres z moimi danymi czy przez epuap?

#neuropa trochę #prawo
Jade - Nawiązując do mojego wcześniejszego wpisu dostałem odpowiedź z Inspekcji tyle ...

źródło: comment_zuO32rxX2OGygo8KjA0eg06xTqh0K218.jpg

Pobierz
  • 9
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (73)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @fesaczi @Koliat @Czcigodny_pOOtas @GordonLameman3 @Mazan @dar_piesni @Slonx @DaKnight @iAmTS @Towarzysz_Moskwin @dardra @Binnion @KubekMleka @wilku1984 @onemore22 @wojtas2409 @darthbanana @wykopowypixel @szurszur @PoraUmierac22 @alivemau5 @wist @LepiejWcaleNizPozno @Zashi @abell @Mir0 @ruskiepierogi @fourmargarita @Roszp @boltzmann @PanPeno @Bourgogne @misziro @silvaa76 @