Wpis z mikrobloga

@pk347: ale zdajesz sobie sprawę, że krzyż to może być też przenośnia dla cierpienia/bólu/smutku? Niekoniecznie trzeba doszukiwać się tu wiary.
  • Odpowiedz
  • 13
@pk347 Tym gorzej dla patriotyzmu. Czyli osłabione, osmieszanie i obrzydzanie wartości patriotycznych obywatelom trwa w najlepsze. Pożyteczni idioci dają się manipulować a na kremu rozdają odznaczenia i awanse.
  • Odpowiedz
ale zdajesz sobie sprawę, że krzyż to może być też przenośnia dla cierpienia/bólu/smutku? Niekoniecznie trzeba doszukiwać się tu wiary.


@4lord: LOL XD
U was wszystko zaczyna byc przenoscia... kazdy absurd zwiazany z ta religia tak tlumaczycie docisnieci do muru.
  • Odpowiedz
@pk347: to tak jak z Biblia, im bardziej ludzie zauwazali takie tam sa debilizmy tym wiecje Bilbii stawalo sie metafora, przypowiescia, przenosnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pk347:

Ja też się mylę, ale tylko w drobnych rzeczach. Bo w wielkich miałem pomoc Bożą. Naprawdę. Nie jestem nawiedzony - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" były prezydent i były lider "S" Lech Wałęsa.


wielki polak patriota bolesław ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@4lord: NAPISALI ci KRZYZ, a Ty dalej nie widzisz tam krzyza. WTF? Co to jest krzyz, znak drogowy informujacy o przejezdzie kolejowym?
  • Odpowiedz
  • 9
@pk347: Na bilbordzie jest krew i dzieci. Chodzi tutaj o Katolicyzm czy cierpienie młodych pokoleń? Trochę dystansu chłopie..

@4lord Umiłowanie cierpienia i dzieci. Coś co lubi katolicyzm i jego duchowni.
  • Odpowiedz
@4lord: To jest tak absurdalne co piszesz ze robie screenshoty. Ja nie wiem, szukasz jakichs pokretnych znaczen niepotrzebnie, tak jakbys uwazal ze to zle gdyby chodzilo o krzyz w sensie religijnym. Cieszy mnie ze tez tak sadzisz, ale nikt ci nie uwierzy w inne znaczenie tego napisu
  • Odpowiedz