Wpis z mikrobloga

@miglanc102: amelek to pewnie kupił za 1 centa sprzedał za 4 dolary, niestety nie wiemy dokładnie co planuje. Gdyby tak udało się dostać do jego umysłu, bylibyśmy milionerami. Zagadkowy człowiek. Myślę, że do 2020 znajdzie się na liście najbogatszych polaków.

BTW niestety nie sprzedałem swojego Shella jak był po 18 centów, naiwnie stwierdziłem, że jak dostałem coś za darmo to warto trzymać. Teraz już wiem, że nie tknę niczego co ma
@komentarz_pozytywny: Pewnie Brunon ratuje resztki swojego kapitału xD
Wg mnie PRL nie odbije, bo twórcy pisząć o stałej cenie za 1/PRL/ilośćGb i formie mostu do zakupu PRL po tej określonej kwocie z ominięciem giełd całkowicie zabili cały potencjał spekulacyjny tego żetona. Jedyna szansa to taka, że faktycznie stworzą stronę na której będzie sprzedaż np. PRL za 1,5 usd i 128 Gb przestrzeni dyskowej, a PRL będą skupować od takich ludzi jak
@PinkyPen: Raczej w to wątpię, ale może wejdzie na jakąś jeszcze giełdę i będzie pump. W sumie liczyłem, że na Hadax lub Huobi wejdzie i cena wzrośnie, właśnie dlatego nie sprzedałem po 8300-8500 jak zrobiła się górka. Liczyłem, że na giełdzie będzie większa pompka. W sumie chyba trzeba poczekać. Myślę, że projektu nie porzucą.
@komentarz_pozytywny: pamiętaj, że projekt nie miał ICO, więc wypłaty devów były zależne od tego ile się nachapali przy pompowaniu oysterka. Jeśli nie wystarczająco to może być krucho.

Może jak poprosimy AmeIka i Pynkmana (oni wierzą w 29 usd za Oysterka) to odkupią od nas za 1,20 jakąś małą ilość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wg mnie PRL nie odbije, bo twórcy pisząć o stałej cenie za 1/PRL/ilośćGb i formie mostu do zakupu PRL po tej określonej kwocie z ominięciem giełd całkowicie zabili cały potencjał spekulacyjny tego żetona. Jedyna szansa to taka, że faktycznie stworzą stronę na której będzie sprzedaż np. PRL za 1,5 usd i 128 Gb przestrzeni dyskowej, a PRL będą skupować od takich ludzi jak ja za np. 1,30.


@PinkyPen: Patrz na cenę
@Smule: Dla mnie już po pierwszym dumpie do 34 centów w lutym zaśmierdziało szambem, ale poczytałem reddita, Youtuba i wykop i wszedłem z dodatkową kasą za 1 USD (żeby móc szybciej uciec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Teraz jak zaczynam w krypto używać własnego mózgu to widzę jakim byłem idiotą - i nie piszę tego z perspektywy osoba, która widzi co się stało i teraz cwaniakuje. Ja