Wpis z mikrobloga

Zapraszam na nowy post: zwiedzanie Bath w jeden dzień, spacerem, wszędzie wstęp wolny. Poza tym nie chwaliłam się, bo w sumie nic bardzo odkrywczego nie napisałam :P, ale tutaj znajdziecie podobnego posta o zwiedzaniu głównych atrakcji Londynu. Spacer, jeden dzień, 32 kilometry pieszo ;-) Oba posty będą mieć kontynuację z kolejnych wypraw. #londyn - post ukaże się już niedługo, a do Bath dopiero się wybieram, bo aktualnie zwiedzam południową Walię :-)

#zpturystyka
#uk #anglia #bath
Z.....o - Zapraszam na nowy post: zwiedzanie Bath w jeden dzień, spacerem, wszędzie w...

źródło: comment_JCVHn810Iyd2clablUsFmCGtbhQc5SIl.jpg

Pobierz
  • 9
@ZdrowiePaleo: The Bath Brew House i The Cork - zawsze tam konczylismy z kumplami z pracy.
Jak cos to z checia tez pochodze po pubach w Bristolu - polecam rewelacyjnego Brewdoga (10 minut od Temple Meads i przy okazji 5 minut od mojego biura ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Dawaj znac jak cos (mily chlopak, nie sebix).
@Zhukov: dzieki. Brewdoga znam z Cardiff i potwierdzam, ze fajny. nie wiem, czemu, ale jak mieszkalam w Bristolu, to prawie nie chodzilam po pubach. moze dlatego, ze jest tam wiecej innych atrakcji niz w Cardiff. tutaj szybko zostaja do zwiedzania tylko puby ;-)
@ZdrowiePaleo: Cardiff jest swietne, ale tylko i jedynie centrum (no i ta cala otoczna walijska mi sie bardzo podobala), ale tak poza tym to tak srednio dlatego nigdy nie myslalem, zeby sie przeprowadzac tam (no i gorzej dla mnie z robota do znalezienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

W Bristolu bardzo zalezy od tego gdzie sie mieszka - jezeli jakies, pomiedzy, 20 minut jazdy autobusem do centrum to