Wpis z mikrobloga

Ciekawe, kiedyś napisałem "ankietę" co się stanie z dtube i nie mogę jej znaleźć. Czyżby usunięta? Nie wiem :>

To tak podsumuję - chodzi o to, że jest platforma wideo, która jest "zdecentralizowana". Jest tak zdecentralizowana, że usuwa filmy ze swojej platformy. Bywa. Napisałem bota, który sprawdza czy film jest i według niego: 96.5% nie działa (czyli decentralizacja się udała).

Napisałem nawet wpis po angielsku i oprócz upvote nie ma reakcji. Powiem, że spodziewałem się tego, gdyż na Steem powstają pewnego rodzaju hmm ... grupy. Jak jesteś za nisko w hierarchii to nikt się ciebie nie słucha. Szkoda.

No i opisałem całą sytuację, że to prawdopodobnie scam do wyciągania hajsu, blabla (link na dole), a gościu (jest Francuzem) odpisał, że tacy ludzie jak ja to byśmy nic nie osiągnęli, projekt jest przyszłościowy blebleble. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdził, ale chyba nie matematyki. Na dodatkowe pytania zrobił to co Francuzi robią najlepiej i użył parkour.

No cóż, nie udało się. Czuję się jakbym sam stworzył Dtube - poniosłem porażkę ( )

Jeszcze mkcafe upvotował tego francuza i napisał do mnie "Wstydź się frajerze, jakieś dtube atakujesz, które leci sobie w ..., tu masz prawdziwy scam". Lekki uśmieszek, że mam walczyć z wielorybami xd W każdym razie fajny ten wieloryb, bo cała wojna powstała. Może trzeba jakiś tag wymyślić.

Niestety chyba kryptowaluta musi być niezależna od wpływów ludzi na ile to możliwe. Ludzie to ... i dlatego kocham Bitcoina

https://steemit.com/steem/@fervi/dtube-does-not-work-pool-rape-warning

PS. Czemu nie jest możliwe zrobienie niedziałającej platformy wideo i zarabianie na niej w prawdziwym życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#steem #bitcoin #steemit #dtube #kryptowaluty
  • 5
@martwy_kotek: dziwne bo wlasciciele dtuba twierdza inaczej i jeszcze flagi daja ferviemu za wytkniecie prawdy ¯\_(ツ)_/¯ , a na mój 4,5h stream próby włączenia filmów na dtube nawet nie odpowiedzieli
@ralfek: Gorzej, że sprawa poszła do wielorybów (nie było mnie przy tym) i po 5 minutach znikła xd Nie wiem co powiedzieć. Jeszcze jakby sami się utrzymywali to spoko. A tu utrzymują się z hajsu, który dostali od Steemit, upvotują jak leci, wypłacają sobie pensje za ciężką pracę xd Nie wiem, może nie mają informatyków tam u siebie i nie potrafią liczyć.

Albo chodzi o zwykłe wyhypeowanie projektów