Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lakukaracza_: Wiesz, ludzie pod tagiem #ps4 wmawiają ciągle sobie że różnica między slim a pro jest P O T Ę Ż N A

A w rzeczywistości obie te konsole wyświetlają podobną grafikę no i w tych mniej skomplikowanych tytułach mają lepszy framerate + czasem nieco wyższa rozdzielczość. Jak podłączyłem pro do swoich tv (ZD9 i MU7002) to byłem mocno rozczarowany brakiem większej różnicy. Oddałem do sklepu korzystając z 14 dni na
Ten pierwszy będzie miał prawdziwe 4k a pro będzie cisnąć na 2580x1920 z 30 fps.


@The_Riddler: Chłopie jak grałem w gry 800x600 to było dla mnie fotorealistyczne. Wiem, że technologia idzie do przodu i dobrze, że #pcmasterrace ma zabawę, ale za 10 lat nikt nie zapamięta grafiki #cyberpunk2077 tylko czy to była dobra gra. Jak z Crysis - co z tego, że trzy lata nie było nic ładniejszego jak gra była
byłem mocno rozczarowany brakiem większej różnicy


@The_Riddler: no bo jedyna zauważalna różnica jest w wydajności. Ja kupiłem pro, bo nie chciałem się wkurzać na spadki klatek w Last Guardian. Przez miesiąc stały obok siebie dwie konsole, bo chcieliśmy przejść część gier w coop, wyświetlane na podobnych TV i w przypadku pro z supersamplingiem różnice robiły tytuły dedykowane - Uncharted. Dying Light, Far Cry, Kingdom Come czy Fifę różniła wydajność - czasy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boryss: Miałem się odnieść do argumentów ale potem przeczytalem akapit o opłaconych recenzjach i uznałem że z fanbojem nie będę dyskutował. Żeby w czasach gdzie DigitalFoundry analizuje każdy tytuł #!$%@?ć takie głupoty to już trzeba mieć nasrane w głowie.
@lakukaracza_: są gry które mają tragiczną optymalizację i przycięcia zabijają przyjemność z gry no i właśnie dla nich chciałbym mieć Pro zamiast slimki, właśnie kończę Last Guardian i bywa TRAGICZNIE w epickich momentach, co psuje odbiór strasznie, zagrałbym w trybie boost w Driveclub, bo wydaje się dużo szybszy itd.