Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłem dziś w ramach MS mały research. I tak. Do porównania stanęły 4 kanały telewizyjne które odbieram legalnie lub pół legalnie #pdk tymi kanałami były: Polski TVP SPORT HD, niemiecki 1 ARD HD hiszpański TELECINCO HD i austriacki ORF 1 HD. Wnioski są takie. U nas to jest gowno telewizja i nic więcej. Jeżeli chodzi o jakość transmisji to niemiecki kanał publicznej tv 1 ARD #!$%@? jakością i komentarzem wszystkie pozostałe (komentator wygłasza tylko suche fakty typu kto jest przy piłce, zmiana itp.) w porównaniu z naszymi placzkami to jest mistrzostwo. Najgorszy obraz w systemie HD mają moim zdaniem Hiszpanie. Niemcy i austryjacy ten sam przekaz. Z tym że u nas studio trwało 2 min a u Niemców WYWIAD Z CZERCZESOWEM 2 MINUTY PO MECZU PO NIEMIECKU I DALEJ TRANSMISJA TRWA... #mecz
mimryzmamrami - Przeprowadziłem dziś w ramach MS mały research. I tak. Do porównania ...

źródło: comment_tbpDgcYykeOw9qBdfigEsxvhl2zAj3bo.jpg

Pobierz
  • 18
@Majestic12 to że za Twoje i Moje podatki zaprasza się #!$%@? 3 gości którym nie płaci się 300 zł a ich wypowiedź w sumie mieści się w mniej niż 2 minuty??? Ile będzie przerw reklamowych w tym pomeczowym studio policzysz może?
tak. 2 minuty po meczu odzielil wywiadu niemieckiej tv razem z Kevinem Kuranyi i Kuranyi tam nie był jako tłumacz. Też nie wiedziałem że on płynnie #!$%@? Trzecio Rzeszowym :-D


@mimryzmamrami: Już sobie przypomniałem dlaczego,w latach 1996–2002 Pan Czerczesow grał w Austriackim FC Tirol Innsbruck stąd jego znajomość tego języka ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mimryzmamrami: Nie sądzisz, że cudze chwalicie, swego nie znacie. Oczywiście jest to kwestia gustu, ale jak dla mnie w "naszych" transmisjach niczego nie brakuje, z pewnością coś lub nawet wiele można by poprawić, ale chyba jest całkiem znośnie. A jak jest w innych krajach to tego nie wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)