Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą takie obrazki XD daily reminder, że jeżeli nie nazywacie się Thomas Jackson albo Michael Smith, czyli nie jesteście WASPem (White Anglo-Saxon Protestant, czyli bialym anglosaskim protestantem), to nie jesteście żadnym white man, tylko slavic podrobem, którego WASPy traktują jak Hindusa Europy xDDDD

#dziendobry
Maurelius - Ale mnie #!$%@?ą takie obrazki XD daily reminder, że jeżeli nie nazywacie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Maurelius:

daily reminder, że jeżeli nie nazywacie się Thomas Jackson albo Michael Smith, czyli nie jesteście WASPem (White Anglo-Saxon Protestant, czyli bialym anglosaskim protestantem), to nie jesteście żadnym white man, tylko slavic podrobem, którego WASPy traktują jak Hindusa Europy xDDDD


Ale i tak nie przeszkadza to lewakom nazywać nas białymi, uprzywilejowanymi mężczyznami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak to jest wstydzić się własnego pochodzenia?


@paulhilbert68: ja sie nie wstydzę i z dumą mogę powiedzieć że jestem Słowianinem. Nie zajmują mnie problemy które stworzyli sobie amerykanie, to nie jest moje dziedzictwo.
  • Odpowiedz
@Maurelius: ale po co sobie tak umniejszać? Po pierwszej i drugiej wojnie światowej do Ameryki wyjechało kilkanaście milionów Polaków i mieli czynny udział w rozwoju i tworzeniu tego kontynentu.
  • Odpowiedz