Wpis z mikrobloga

@kozabonzo: Mondeło mk4.
Aczkolwiek im dłużej o nim myślę, tym bardziej wydaje mi się wątpliwe jego sprawdzanie: lewy reflektor ma pęknięte mocowanie, a chłodnica jest nowa. Handlarz się od razu przyznał do jej zmiany - ponoć była nieszczelna. A o reflektorze to mówił, że takie sprowadził i w sumie nie wie dlaczego tak się stało, że może coś się oń oparło, ale planuje go wymienić. No śmierdzi mi to celowym zostawieniem
@luki- może wymieniali całą konsole przednia i przy okazji kupili z innymi plastikami ( jak poduszki wystrzela od strony pasażera w większości samochodów trzeba wmontowac nowa konsole), reflektor i chłodnicy, dziwne trochę aczkolwiek nie można wykluczyć że gość mówi prawdę choć prawdopodobieństwo jest małe. Jak masz VIN zadzwoń do forda i tyle.
raport z autobazy zawiera fotki tego auta z plastikami we wnętrzu w innym kolorze - dziwne


@luki-: możliwe, że są po regeneracji, ponieważ ten fordowski srebrny plastik z tamtych lat szybko łapał plamy po stosowaniu środków czyszczących - nie ma na allegro praktycznie żadnych używanych ramek wyglądających po ludzku, tylko wszystkie mają paskudne przebarwienia