Wpis z mikrobloga

#polityka #andruszkiewicz

Witam!

Jeden z Mirków zapytał mnie jak często jestem wyzywany za bycie kandydatem na kandydata #konfederacja

Otóż kiedyś było tak, że jak zbieraliśmy podpisu ostatnie 10 lat, to albo większość nie wiedziała ocb albo znalazło się kilka osób, które kojarzyły i gratulowały oraz zachęcały.

ale ostatnio jest gorzej...

I nie chodzi o to, że ktoś mnie wyzywa. Pies go lizał. Chodzi o straszny brak kultury wyborców i sympatyków #platformaobywatelska #koalicjaobywatelska #lewica #pis

Stoi człowiek i zbiera podpisy na Piotrkowskiej na start w wyborach bo tak wymaga tego ustawa. No i się zaczyna. Zaczynam być wyzywany od Pedałów, Faszystów. Gejów, Inceli, Rasistów i Żydów. Tych od Platformy i tych od PISu, Tego od Kaczora i tego od Ryżego. Lewaków, zboczeńców i świętojebliwych. Pedofilów I bałwanów.

A te powyżej to tylko te miłe określenia.

hitem było (ze śmiechu dostałem czkawki, jestem wesołym człowiekiem) jak mijające nas grupy w tym samym czasie krzyknęły:

- J*ć PIS
- J
*ć Tuska

Gastronomii też nie brakowało.

- PRZYSTAWKi "XYZ"!!!
"XYZ" - nazwa każdej partii łącznie z PSL-em XD.

- Jedzcie psy!
Jako, że nie wiedziałem jeszcze o co chodziło (z uwagi na to, że nie siedzę na ŻADNYCH mediach społecznościowych), to z uśmiechem na ustach odkrzyczałem: " z psów to tylko hot-dogi!"
...
Gościa wmurowało. Mnie wmurował wmurowany gość który przed chwilą się śpieszył i nagle stoi i patrzy na mnie zdziwiony, postał i poszedł w pewnym szoku poznawczym.
Potem zostałem uświadomiony, że milczenie w tym przypadku było szansą z której nieświadomy nie skorzystałem.

ProTIP na przyszłość:

mijające mnie dziewczyny zazwyczaj albo podpisywały, albo odchodziły niezaciekawione.
Ale były takie co szły parami i churem z twarzami pełnymi pogardy i oczami nasączonymi jadem zakrzykiwały:
- JEĆ WAS!!!
Wtedy z uśmiechem najszerszym jaki mam (a mam uśmiech kermita) odpowiadałem:
- "Dziękuję bardzo i życzę miłego dnia drogim Paniom"
90% z nich odpowiadało szybko i niezwykle spokojnie po kilkuNANOsekundowej zmianie głosu:
- "Dziękuję bardzo Panu i nawzajem".
Kłanialiśmy się sobie wzajemnie i każdy szedł w swoją stronę.

zamiast "JE
Ć WAS!!!" były także okrzyki:
- WYP****AĆ,
- PIER
CIE SIĘ,
- SP***LAĆ,
- ZAJ
*Ć WSZYSTKICH POLITYKÓW!!!

Tu muszę oddać politykom pewną rację i kulturę. Żaden jakiego znam Nie zachowywał się tak w stronę DO Wyborców.

O np. dziś Byłem w Dmosinie (I NIKT NAS NIE WYZYWAŁ!!!) Na dożynkach z Grillem Konfederacji Łódź.
Byli Dygnitarze polityczni z PO i z PISu. Obydwoje przechodząc miło zaczepili nasze stanowisko i się przywitali. Zupełnie inaczej niż ich wyborcy kilka dni wcześniej.

Poniżej zdjęcie z fajnej imprezy:
MateuszJakubAndruszkiewicz - #polityka #andruszkiewicz

Witam!

Jeden z Mirków zapyta...

źródło: temp_file8718222546025428528

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: pomijam, że pewnie połowa wydarzeń jest zmyślona, to jednak nie wiem skąd zdziwienie. W końcu starujesz z listy ugrupowania, którego hasłami było NIE dla Unii, homo, żydów, lewactwa i podatków, ugrupowania którego jeden z głównych członków wchodzi nieproszony na prelekcje i rozwala nagłośnienie (zasłania się immunitetem), ugrupowania które przyłożyło rękę do zaostrzenia prawa antyaborcyjnego (w skutek czego lekarze boją się ratować pacjętki), a protestujących wyzywało od "nazistek" i "nazistów", ugrupowania
  • Odpowiedz