Wpis z mikrobloga

@astri: nie oto mi chodziło, on mówił we wlogu że ktoś obrażał jego mamę i dziewczynę, a ja nigdy nie widziałem nawet jednego komentarza o takiej treści.
  • Odpowiedz
@yakuz: no to wypada mu napisać z 50 komentarzy, że jest kłamcą bo ja sobie nie przypominam aby ktoś obrażał jego mamę i Grażynę
  • Odpowiedz
  • 0
@yakuz no ja widziałem niejeden komentarz obraźliwy w stosunku do Kasandry. Do mamy szafy, nie rzuciło mi się w oczy. Ale do Kasandry sporo. Tyle, że to było z rok temu, może trochę lepiej.
  • Odpowiedz
@Mapril: no ale on mówi o ostatnich 2 dniach, że ktoś życzył mu śmierci i jego mamie, a to kłamstwo. Każdy szanuję jego mamie i nikt nie pisał źle o niej.
  • Odpowiedz
  • 0
@yakuz ale wziąłeś pod uwage te blokady na frazach. Mogłeś nie wiedzieć, bo z automatu algorytm ocenzurował. Przy tej skali nieuzasadnionego hejtu o wszystko, jestem w stanie sie założyć, że znalazł się jakiś oszołom, który mógł coś takiego napisać. Debili w necie nie brakuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@yakuz nie wiem, może. W każdym razie mnie #!$%@? ten głupi hejt. Jak mi się coś/ktoś nie podoba to olewam i nie oglądam. Szkoda życia. Ale są ludzie i ludziska.
  • Odpowiedz