Wpis z mikrobloga

@brtk122: Rozumiem. Dziś zrobiłem sprawdzian muscle upa, bo jakiś czas nie sprawdzałem. Normalnie robię podciągnięcie nadchwyt/podchwyt i dipy osobno, i bez gumy. Gumy jeszcze są z czasów jak miałem problem zrobić sensowną liczbę podciągnięć/dipów i używałem grubej+chudej, samej grubej, chudej i teraz bez :)
@Przegrywstulejarz: Ja też nie umiałem, koleś z filmiku też nie umiał. Wersja start: kupić drążek do futryny w domu, gumy, dipy robić na dwóch krzesłach obok siebie. Po jakimś czasie przyjdzie, czego jestem przykładem :) Jak zaczynałem to robiłem 3 podciągnięcia (bez gumy).
DMMotoAdventures - @Przegrywstulejarz: Ja też nie umiałem, koleś z filmiku też nie um...
@djnorbert: Kupiłem mini siłownię do domu (ławka do brzuszków skośna, hantle, sztanga i 60kg obciążenia, drążek) jakoś półtora roku temu. Ćwiczyłem czasami ładnie miesiąc, czasami robiłem przerwy nawet i do 2tyg. Generalnie na początku robiłem ~3 podciągnięć z nachwytem. Mój muscle up był wspomagany gumą, więc do końca się nie liczy. Ale teraz mam progres w podciągnięciach i robię 9 6 5 5 5 z przerwami 2min. Generalnie muscle up to