Wpis z mikrobloga

@spayker: hybrydowa kryptowaluta, tzn. częściowo scentralizowana i częściowo zdecentralizowana.
W licencji kupujesz cykle, za cykle możesz wybijać DasCoiny (liczba możliwych wybitych Dascoinów zależy od twojego Frequency) albo kupować tokeny innych ICO oferownych na platformie DAS33.
Oprócz tego dzięki DasPay będziesz mógł kupić bułki w sklepie za DasCoiny.

Taki mamy super DasEcoSystem
@trevoz: hybryda wiem czym jest. Czym jest produkt tutaj? Czym jest licencja? Czym są cykle? Czym jest wybijanie? Czym jest częstotliwość (frequency)? Czym jest Ico?
@spayker: A Ty tak ogólnie chcesz zainwestować w dascoina czy o co chodzi?
Bo wiesz, dascoin to jeden wielki przekręt i nic z tego nie będzie.

Licencja jest to taki pakiet, w którym kupujesz cykle. Liczba cykli z jednej licencji zależy od frequency, im wyższe tym mniej cykli będziesz miał. Za cykle możesz wybijać DasCoiny. Wybijanie polega na tym, że tak naprawdę firma NetLeaders daje Ci Dascoiny (o ile dobrze to
@spayker aby poznać dascoinową germinologie należy najpierw zakupić licencję. Po jej zakupie każda osoba staje się automatycznie ekspertem i jedynie w taki sposób można zrozumieć idee i terminologię związana z dascoinem. Osoby nieposiadające licencji na dascoin po prostu się nie znają i są hejterami. Mam nadzieję że pomogłem ( ͡º ͜ʖ͡º)