Wpis z mikrobloga

@Arveit Ale po co ma zdejmować zakaz? Kupisz wszystko co potrzebne w piątek i sobotę a w niedzielę leżysz na luzie i nie myślisz że trzeba wstać do sklepu. Jak już wprowadzili to niech zostanie bo potem znowu trzeba się przyzwyczajac od nowa
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@regularmike po to ze nie kupie mięsa w sobote na poniedzialek na obiad do pracy, zeby mi przez niedziele zepsulo sie. Poza tym ja nie planuje, zyje na spontanie i czasem z godziny na godziny powstaje plan zeby ze znajomymi zrobic np. pizze. I co? I gowno, teraz polowy skladnikow nie kupie albo kupie w osiedlakach u januszy 200% drożej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bendrju ale czemu manipulujesz moją wypowiedzią? Jak masz problemy ze zrozumieniem, to przynajmniej innym nie utrudniaj. Usuwam ten bzdurny komentarz.
  • Odpowiedz
@selawi: pewnie że nie wygra, zauważ że średnia wieku wykopków to jakieś 16 lat, nie mogli wiedzieć co sie dzieje w polityce 6-8 lat temu bo byli dziećmi. Gdyby następne wybory wgrało PO (w co wątpię) to ten kraj powinno spotkać wszystko co najgorsze.
  • Odpowiedz
@Arveit A kasuj. Wystarczy przeczytać ten i wszystko jest jasne.

raczej rozsądek. Nikt inny sie obecenie nie nadaje. On tez. Ale on najmniej nieodpowiedni jest.
  • Odpowiedz
@Shanny: masz nieaktualne informacje

Nowoczesna chce zlikwidować rządowy program „Rodzina 500 plus” i wprowadzić w to miejsce „Aktywną rodzinę”.

– Program PiS to w długiej perspektywie polityczne samobójstwo oraz samobójstwo dla gospodarki i obywateli - mówiła na konferencji prasowej wiceprzewodnicząca Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz. Podkreślała, że 500 plus należy zlikwidować, bo program jest niesprawiedliwy – obejmuje jedynie 57,3 proc. polskich dzieci, pomija (pierwsze i jedyne) dzieci z mniej zamożnych i biednych rodzin.
  • Odpowiedz
@Shanny: Tylko że niektórzy przez zakaz handlu stracili pracę, bądź pracują na mniejszą część etatu. Więc nie porównywałbym tego z 500+.
  • Odpowiedz
@Arveit: #!$%@? typowe tępe polactwo. pis zły - głosowali na po. po też złe. to znów na pis. przypomniało się, że pis jednak był zł - znów na po. a potem czemu jest źle w kraju. no #!$%@? debile
  • Odpowiedz
@PolskiBumelant: Czemu główny argument zwolenników zakazu handlu to mówienie, że da się ogarnąć dzień bez zakupów, ale nie patrzą na to od strony pracodawcy i pracownika?
  • Odpowiedz
@PolskiBumelant ja #!$%@? jak mnie irytują takie argumenty. W czym przeszkadza? A w tym, że kształtuje pewną świadomość zbiorową w aspekcie negatywnym narzucając komuś to co ma robić. Zakazy i nakazy powinny się zawierać w ustawach o charakterze społeczno-prawnym, gdzie w razie dokonania lub zaniechania atakuje się jakiś interes prawny albo interes publiczny lub społeczny. Zaraz pewnie napiszesz, że w Niemczech to działa od lat, ale co z tego? To nie ma
  • Odpowiedz
@Arveit: Patologii 500+ nie #!$%@?ą. Może, może zaczną stopniowo wprowadzać jakieś ograniczenia, typu prógo dochodowy, żeby go wygaszać stopniowo, ale wątpię.

Zakaz handlu musi jednak polecieć i #!$%@?.
  • Odpowiedz