Wpis z mikrobloga

@Mamut100: Tak, jestem w technikum i nie chodzę ani na religie ani na etykę. Wracam dwie godziny wcześniej, bo są ostatnimi przedmiotami akurat. Ale jak by były w środku to teoretycznie mam się udać do biblioteki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Sharq00 a zaznaczałeś coś na podaniu do techbazy w tym miejscu gdzie jest wybór? Bo ja mam wybrać albo to albo to i nie wiem co zrobić a jutro trzeba dać podanie bo do środy XD
  • Odpowiedz
@Mamut100: masz wybór religia/etyka/to i to/nic jakbym poszukał to mógłbym przytoczyć kilka konkretnych przepisów, bo musiałem się ze swoją szkołą przepychać przy wypisywaniu się z religii XD

nie zaznaczaj nic, niestety możesz liczyć się z tym że z "automatu" zostaniesz wrzucony na religię, co jest bardzo częste w polskich szkołach, bo nauczanie przedmiotu dodatkowego jakim jest religia/etyka przebiega na podstawie dobrowolnej decyzji rodzica, bądź ucznia w przypadku jego pełnoletności.
  • Odpowiedz
@Mamut100: Ja miałem 3 opcje do zaznaczenia coś w stylu:

-Będę uczęszczał na religie,
-Będę uczęszczał na etykę,
-Nie będę uczęszczał w ogóle.

A i tak najpierw zapisałem się na religie, a później się rozmyśliłem, więc poszedłem do wychowawczyni, powiedziała, że mam przynieść karteczkę, gdzie jest napisane, że rezygnuje z religii.
Więc masz trochę inną sytuację, ja bym na Twoim miejscu zaznaczył to co Ci bardziej odpowiada a później poszedł do
  • Odpowiedz