Wpis z mikrobloga

Niczym sie nie różnice od starożytnych rzymian, których uwagę od istotnych spraw odwaraca za pomocą Koloseum. Podniecacie się facetami kopiacymi kawałek gumy z powietrzem, dzielicie na plemiona (kluby sportowe) i oddajcie swoją uwagę i emocje czemuś totalnie bezsensownemu.
Jak jeszcze oglądanie reprezentacji przy piwku z kolegami mozna zrozumieć, tak oglądanie każdego meczu czy jaranie sie rozgrywkami klubowmi jest marnowaniem życia podczas gdy ludzie po drugiej stronie dzięki wam mają prawdziwe życie ;)
  • Odpowiedz
@M2M6 najbardziej bawia mnie Ci freethinkerzy, ktorzy piszą komentarze "ale co sie dzieje?", "jaki mecz?", "kto gra?"- proba bycia smiesznym na sile, ktora wychodzi mniej wiecej tak, ze piszacy tak musza cierpiec na lekki niedorozwoj, siedzec naprawde gleboko w piwnicy, albo #!$%@? nie wiem co. Bo kumam, mozna nie ogladac TV, ale wtedy wiesz o tym meczu z radia, z facebooka czy zewszad. Ale nie, oni nie wiedza xD w mozgach posiadaja
  • Odpowiedz
@M2M6: nie rozumiem totalnie bólu dupska tych osób w komentarzach, które zamiast przescrollować przez wpis muszą wyzwać OPa od freethinkerów i wciskać mu, że coś robi na siłę i w ogóle jest straasznym atencjuszem.

Facet chce sprawdzić, ilu ludziom tutaj powiewa piłka nożna i dostaje hejty stulecia. XD
  • Odpowiedz
@M2M6: Mnie by w sumie interesował, gdyby nie to, że polaczki od kilku dni mają na tym punkcie kompletnego #!$%@?, co skutecznie zniechęciło mnie do tego. Co więcej, nie miałbym nic przeciwko temu, aby Polska przegrała w tym meczu, żeby wywołać totalny trzask pękających dup polskich pseudo kiboli januszów, którym do miana kibiców sportu wiele brakuje.
  • Odpowiedz