Wpis z mikrobloga

@07zglosSie ja tam słucham rapsów, znałem ze 3 jego kawałki i mnie śmieszy szczególnie ten mem z xxxtentaction/xxxtentactioff xd Za to #!$%@? jest ten wysyp wpisów "HEHEH JAKIE GUWNO JAK WY MOŻECIE TEGO SŁUCHAĆ HEHE RUCHANIE ĆPANIE HEHE", bo po prostu jak mnie coś nie interesuje to się na ten temat nie wypowiadam, a tutaj jest napływ tej intelektualnej elity, która sobie ceni wybitne metalowe walory akustyczne, a z okazji tego, że
@harnas_sv: dokładnie, najbardziej są #!$%@?ący ludzie relacjonujący, oczywiscie błędnie, że jak ktoś coś zrobił to było dobrze i heheszki, a jak drugi to źle i wielkie oburzenie, przeciez druga osoba mogłaby napisać na odwór, ale po co? Niech giną (ci co tak pjerdolo w komentach).
@wujaszek_billy: Klasyczny rap taki nie jest. Z założenia rap miał opowiadać o życiu o tym co otacza autorów. Tak samo z założenia rap jest dla ludzi prostych, biednych, z szarych osiedli. Ta nowa "generacja" rapu nie powinna wogole być nazywana rapem. Nawijają o #!$%@?, prochach, kasie bo "ile można gadać o biedzie i problemach". Jedyne co łączy oldschool z tym gównem co teraz się produkuje to zasada rymowania. Teraz twórcami są