Wpis z mikrobloga

@profWojciechJablonski: co tam skomlesz zielonko? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja niby głuchy albo ślepy - i pisze to człowiek, którego przerosło prawidłowe zapisanie mojego nicku. Tak jak pisałem - chcesz trollować, to nie trolluj "na debila", tylko się postaraj. I co ma smród (nie szum) który generujesz do rzeczy, wyraźnie napisałem, co jest przepisem na dobrego trolla - i przez "dobrego" nie rozumiem "zbierającego słusznie wyzwiska od
@Pantokrator: słabe piszesz posty, może właśnie dlatego Jabłoński cię tu zmasakrował. Ja, to bym na twoim miejscu, tak: poprawić jakość przekazu, bo po polsku to nie umiesz. No i drugie; więcej szacunku dla ludzi, których nie znasz, a którym do małego nie dorastasz. Pogódź się z tym. Trochę pokory, a może będziesz mógł za parę lat wyżej startować. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
@cwksfizu: "Gamoniu" - to tylko oznacza ewidentny brak kultury z twojej strony. Do szkoły może, no, a jak się jednak uczy nie chcesz, to zamilcz. Widzisz, tu są mądrzejsi od ciebie. Znaj granicę swych możliwości, nie kompromituj się. Cześć, słabeuszu.
@PogromcaGnoykoov: co tam skomlesz, zielonko? ( ͡º ͜ʖ͡º)

a którym do małego nie dorastasz

Pohamuj się z tą szczerością, co mnie obchodzi wielkość twojego przyrodzenia? No chyba, że to właśnie z tego typu problemów wynika to wesołe agresywne plucie.
Myk na #czarnolisto zielonkę agresywną.

Aha, czepiasz się języka, jak na razie nie napisałeś tu dokładnie nic poza wyjątkowo prymitywnymi atakami osobistymi. To jest ta wysoka jakość?