Wpis z mikrobloga

@Ausfahrt: Po zakończeniu robi się specjalny zapis gdzie Gerwant jest w Kaer Morhen i ma już możliwość podróżowania wszędzie bez wątku głównego. Spróbuj zrobić NG+ z najnowszego swojego zapisu, ale takiego który jest po zakończeniu wątku głównego.

Jeśli się nie uda to oznacza, że tylko ten zapis od razu po skończeniu jest możliwy do zaczęcia NG+. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Scooterek: tzn ja już dawno główny wątek skończyłem. Łącznie z dwoma dodatkami, a od tego czasu robiłem tylko jakieś pojedyncze ukryte misje i znaki zapytania we wszystkich lokacjach ;D
@Ausfahrt: No ok, tylko raczej nie z każdego zapisu da się zrobić NG+.
Możliwe, że Twoja postać zacznie NG+ ale z eq które posiadałeś w momencie pojawienia się w Kaer Morhen.

Spróbuj zrobić z ostatniego zapisu, ale wydaje mi się, że nie da się w ten sposób.
Że tylko ze świeżego zapisu po głównym wątku.

Sprawdź, bo sama jestem ciekawa. ()
@Ausfahrt: @Scooterek: tu chyba o co innego chodzi w pytaniu ;)

Tak, możesz zacząć NG+ nawet z dużo późniejszego save'a niż zaraz po skończeniu wątku głównego. Wchodzisz po prostu z głównego menu do "Nowa Gra" i tam będziesz mógł wybrać NG+ i save'a z którego chcesz wystartować.
@asunez: Aaa... Dobra, spojrzałam na pytanie trochę pod innym kątem. ()

@Ausfahrt: Jeśli chodzi o zaczęcie tak ŁO po prostu z menu to nie, nie da się, bo musisz mieć jakiegoś Geralta do zaczęcia [w sensie eq, poziom, staty, skille, itp.]. :D
Kończysz podstawkę, włączasz wtedy menu, wybierasz ten zapis i z tego zapisu właśnie tworzy Ci się NG+.
@Ausfahrt: Tylko jak będziesz prowadził jednocześnie dwie gry to będziesz miał bałagan z save'ami, dlatego polecam zrobić co masz do zrobienia w zwykłej grze i dopiero przejść na NG+, żeby już nie wracać.