Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, słucham sobie teraz #weszlofm i jak słucham tych pomeczowych wypowiedzi to to jest takie samo #!$%@? jak 10 lat temu, jak 12 lat temu i jak 14 lat temu... gówno się zmieniło, Nawałka, srałka, Lewy czy Prawy to jest nieistotne, całe życie to #!$%@? pasmo porażek na mundialach... raz wyszło to euro i wszyscy się daliśmy nabrać, że coś tam jednak kadra potrafi
gówno
po tym meczu jestem tak zły, tak sfrustrowany, balon pompowany od roku, co piłkarze zjedli na śniadanie, machają na lotniskach, a jak przychodzi co do czego to nie potrafią piłki podać dokładnie na 10 metrów. Kuriozalne błędy, obecność Milika w pierwszym składzie, który #!$%@?ł wszystko co mógł, niewidoczny Zieliński, który nie wiem co grał... ostatni raz tak źle się czułem jak Polska przegrała z Czechami na Euro 2012, wtedy też odpadliśmy po tak #!$%@? meczach, że aż zęby bolały.
Murzyny nas zabiegały, nic nie grali, Mane srane, wszyscy nim straszyli, a on nic nawet nie pokazał, wystarczyła zwykła przeciętność, ba! wystarczyło nam po prostu dać grać piłką, a sami sobie strzelaliśmy gole

gówno i #!$%@?, mundial już #!$%@?, bo zwycięstwo w Kolumbią realnie patrząc nie wierzę - potrzebują zwycięstwa tak samo jak my, będzie głodna gry -> oni nas po prostu rozszarpią

#!$%@?ć takie oglądanie, tyle czekania i na nic. okej, mogli przegrać, ale po walce, pokazując pazur i zaciętość. widząc takie gówno nie ma nawet co patrzeć w telewizor

#mecz #mundial #buldupy #januszefutbolu
  • 12
@capri-sun najgorsze jest to że tacy Islandczycy o stosunkowo niskich umiejętnościach potrafią wgryźć się w trawę żeby uzyskać pozytywny wynik a naszym gwiazdorom nawet po boisku się biegać nie chce

a jak zobaczyłem że Pazdan odpuszcza piłkę lecąca na aut to już mi kompletnie witki odpadły

może zabraknąć umiejętności ale nigdy walki

zero charakteru, zero zaangażowania, zero skupienia ... wstyd, hańba
@seeksoul: ich gra to jakis dramat #!$%@?.
Przeciez ogladalem potem mecz rosja-egipt to jest przepaść totalna. Gramy jakbysny byli 20 lat do tyłu za egiptem. Tak sie gralo 20 lat temu, wolne podania , gra do tylu truchtanie.
Teraz to sie gra ultra szybko , zawodnicy blisko siebie , podania z 1 szej piłki. A u nas xd
@seeksoul: Zwykle #!$%@? frustratów. Jeszcze są 2 mecze i dopiero po grze z Kolumbią można pokusić się o ocenę występu naszej drużyny na mundialu. Owszem wczoraj dali dupy ale nawet najlepszym zdążają się wtopy.