Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jestem takim leniem, że nie wiem czy kiedykolwiek znajdę pracę która zapewni mi godny byt. Póki co studiuję, stypendium niby będzie, ale na #!$%@? mi to, skoro moje studia to gówno, a ja nie wiem czego się uczyć, żeby jakoś się zabezpieczyć na przyszłość.

Mam 2 lata na nabycie porządnych umiejętności, do magisterki, ja #!$%@?ę, boję się, że skończę jak smieć, ale tak ciężko mi się do czegokolwiek zmusić.

Gubię się w tym dzisiejszym świecie, nie wiem nawet jakie są zawody, jacyś mityczni programiści, graficy, testerzy oprogramowania, ale co jeszcze? Jak znaleźć alternatywy dla pracy przewodnika, jeśli nie znam alternatyw?

#praca #gownowpis #przegryw
  • 7
@Wink ale nie myśl, że sam magister nagle ci zmieni życie bo się z ręką w nocniku obudzisz xD #!$%@? już teraz to cię mniejsze rozczarowanie spotka
@fan_comy: Ale ja właśnie daję sobie czas do magistra na ogarnięcie się, później czuję, do tego czasu mogę się finansowo stypendiami wspierać, a potem zdechnę #!$%@? pod mostem jak zwierz xD

@seximan: Przewodnikiem to ja skromnie powiem, będę zajebistym, każdy mi to mówi. Ale nie wiem czy się przebiję przez Januszy #!$%@?, potrzebuję alternatywy, a czas ucieka
@Wink: Chyba każdego dnia pojawia się tuta tego typu pytanie i za każdym razem ktoś odpowiada osobie pytającej, żeby ta zrobiła sobie kurs spawacza - podobno to łatwa kasa, a sami spawacze codziennie zasypywani są ofertami pracy.
Także tego...