Wpis z mikrobloga

Koledzy i Koleżanki z tagów #podrozujzwykopem #podroze był ktoś z Was może na Zanzibarze bądź na Wyspach Zielonego Przylądka? Jak wrażenia ? Planujemy podróż na własną rękę, bez biura podróży. Naprawdę nie ma co tam robić oprócz leżenia na plaży? Marzy mi się (i mojemu różowemu) Dominikana, jednak mimo "okazyjnych ofert" to 3 k za same bilety to sporo...
  • 19
@blinxdxb: Też się na to nastawiałem, ale kilkoro znajomych było i zgodnie twierdzą że oprócz leżenia na naprawdę pięknych, rajskich plażach to tam nie ma nic do robienia
@amabiel: W sensie Malediwow? Zgadza sie (poniedkad, bo mozesz nurkowac, ogladac delfiny, jezdzic po bezludnych wyspach, uprawiac sporty wodne), ale o to wlasnie chodzi. Bylem tam z 5 razy i jeszcze na pewno wroce. Na pewno jest fajniej niz na Zanzi.
@blinxdxb: możesz się wypowiedzieć na temat cen na miejscu oraz "loklalsów" ? Słyszałem że podobno straszni introwertycy, do tego stopnia że potrafiło to być nawet irytujące. Wiadomo, nikt nie oczekuje "majfrendów", ale podobno ciężko było zamienić z kimś 3 zdania :)
@amabiel: Myslisz o resortach czy lokalnych wyspach? Bylem i tu i tu. Resorty sa fajne, bo lepsze jedzenie itp, ale lokalne wyspy maja swoj klimat. Z lokalsami dogadywalem sie zajebiscie, praktycznie caly czas spedzalem z nimi czas, sa lekko zamknieci w sobie, moze dlatego, ze ciagle palą i sa zamuleni ;)

Co do cen to resorty sprawdz na bookingu, ale to jedno z tych miejsc, gdzie oplaca sie leciec z biura
@amabiel: Zawsze wracam na Maafushi, fajne hotele to Kaani Beach Hotel i Arena Beach Hotel, oba przy samej plazy, mozna wziac pokoj z widokiem na morze. Pokoje sa mikroskopijne, ale tanie i schludne/nowe. Tylko jakbys sie zastanawial to zagadaj z nimi albo z ludzmi z grupy o malediwach na FB czy nie trwa jakas budowa w poblizu, bo tam stawiaja hotele jeden na drugim :)
Zdjęcie z mojego pokoju w Kaani
Pobierz blinxdxb - @amabiel: Zawsze wracam na Maafushi, fajne hotele to Kaani Beach Hotel i A...
źródło: comment_OzoUSxBaDKU9poOidcF1boNYTRALFfKR.jpg