Wpis z mikrobloga

@Maglev: gralem w kazde z tych i nie sa fajne. grim dawn nawet nie potrafi ogarnac systemu rozwoju postaci\przedmiotow - zalozylem jakas bron na niskim lvlu, ktora daje skilla do uzycia i potem przez kolejne parenascie lvli (az mi sie gra znudzila) uzywalem tego skilla ciagle. niewiele dawalo uzywanie jakis skilli z drzewka talentow, starczylo tylko spamowac tym jednym skillem... no słabo. ja wiem ze diablo 2 tez mialo duzo problemow,
@Erados: titan quest lubilem, to jest wiadomo podobne do grim dawn bo ci sami tworcy i silnik. kiedys sie mialo mniejsze wymagania do gier i titan quest byl wtedy spoko. a najlepsze oprocz diablo 2 to bylo dungeon siege 2.
loki


@Erados: loki słabe. sacred 1 jeszcze byl fajny, ale to bylo dawno, teraz bym nie mogl grac w to

@wypokk: nie tylko nostalgii. to fajny gatunek gry ale oprocz diablo to to co wyszlo z tego gatunku to takie sredniaki niskobudzetowe, a w ostatnich latach jeszcze gorzej jest. klimat diablo 2 to nie tylko nostalgia, slucham tego soundtracku i dalej jest super. ostatnio gralem ze 4 lata temu w
to kwestia nostalgi nie gry


@wypokk: No nie wiem, bo lubię hack'n'slashe, mam większość z nich na półce, ale jak mnie nachodzi ochota na zabijanie mobków to najczęściej cyk dwójeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SmugglerFan: Spróbuj Titan Quest albo Grim Dawn. Obie wysokiej jakości H'n'S z przyzwoitym klimatem i grywalnością, to co kopiują z serii Diablo, kopiują bardzo dobrze.

- Grim Dawn z 2016 roku, osadzona w postapokaliptycznym świecie rodem z opowiadań Lovecrafta,
- Titan Quest z 2007 roku, ale nadal nie jest zła, klimaty mitologii greckiej, egipskiej, babilońskiej, chińskiej, miszmasz, ale zaskakująco dobry.