Wpis z mikrobloga

Drogie mirabelki! Przeglądam sobie sukienki na poprawiny (własne), niestety w sklepach nie znalazłam dotąd niczego, co byłoby "tym czymś", więc przeglądam oferty internetowe.
Wybrałam dwie, które potencjalnie byłabym skłonna zamówić i sprawdzić czy na mnie pasują, pic rel. Poproszę o luźną ocenę poniższych propozycji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#slub #wesele #sukienkiboners #modadamska #rozowepaski a może i #niebieskiepaski się wypowiedzą?
Pobierz kijanka23 - Drogie mirabelki! Przeglądam sobie sukienki na poprawiny (własne), nieste...
źródło: comment_4nCs7wnKLF2Qx5VQCx6b4zk72xu9aSAU.jpg

Która sukienka bardziej pasuje na poprawiny?

  • opcja 1 66.9% (95)
  • opcja 2 18.3% (26)
  • żadna 7.7% (11)
  • a musi być biała koniecznie? 7.0% (10)

Oddanych głosów: 142

  • 27
@Niestelrooy: no i właśnie dlatego jeszcze nic nie znalazłam, każda ma w sobie jakieś "ale" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reniferus: też bardziej pasuje mi opcja 1, w drugiej podoba mi się że wzór jest rozlany na cały obszar sukienki, ale obawiam się że ramiona będą w niej źle wyglądać :<
@Pandaa4: byłam kilkukrotnie na poprawinach i panny młode nosiły właśnie takie lekkie sukienki do kolana, a nie długie, to ma być luźne przyjęcie i jak pogoda pozwoli to będzie grill, długa tu raczej nie pasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)