Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki.
Pijcie ze mną kompot.

Kupiłem Rometa Adv 400

#motoryzacja #motocykle #enduro

Jak ktoś będzie zainteresowany to zakładam tag : #madv400

Będę wrzucać jak się sprawuje. Może ktoś się waha nad kupnem chinola :)
W tle adv 125 kumpla :)

Jadę do lasu szukać kwiatu paproci ()
m.....k - Mirki i mirabelki.
Pijcie ze mną kompot.

Kupiłem Rometa Adv 400

#motoryza...

źródło: comment_3bJv3p7021GULZoCLMjxbq8UpgKRqKWa.jpg

Pobierz
  • 32
@mDick: też się do niej przymierzam bo mi dr650 padło. Daj opinie jak się sprawuje w trochę gorszym terenie np. podjazdy pod górki piaskowe, małe błotko takie do wysokości set'ów. Zbieram kase na lc4 640 adventure ale wiadomo jak tam z eksploatacja a jak adv'ka dawała by rade w takim terenie to chyba bym się skusił zawsze to nowe i serwis tani. No i jak chcesz jeździć bardziej po lasach to
@Morf: No to już czytałem ze dwa lata temu :) A sam motocykl miał premiere w 2013 w chinach, u nas już dopracowany. Ten kanał polecam, gościu recenzuje chińskie motki, aż finalnie kupił ADV400 i dosyć rzetelnie o nim opowiada.
Kick_Ass - @Morf: No to już czytałem ze dwa lata temu :) A sam motocykl miał premiere...
Ten kanał polecam, gościu recenzuje chińskie motki, aż finalnie kupił ADV400 i dosyć rzetelnie o nim opowiada.


@Kick_Ass: No przejrzałem i koleś w życiu na normalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) motocyklu nie siedział... No chyba że to takie osobliwe hobby jeździć tylko chińczykami ;)
Ogólnie pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Motocykl bardzo fajnie się zbiera od niskich obrotów [3000] i nie trzeba go prosić o pierwszą setkę ;)
Wczoraj pojeździłem po lesie i po mieście. Na szutrach fajnie wybiera nierówności, w mieście przyjemnie się wciska między samochody. Najlepiej mi się jeździło po trawiastej łące.
Mam 185 cm wzrostu i ta koza jest tak wysoka, że nie podeprę się całą stopą. Trochę się zdziwiłem na początku:)

Co
@mDick: rozumiem ze kupiles nowy za te ok 17k, ale moim zdaniem bys w tej cenie mial swietnie utrzymany f650 lub f800 moze, ktore to sa nieporownywalnie lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet afrike twin bys mogl miec ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale nie nowe, jedynie w swietnym stanie i pewnoscia ze beda setki tys km sluzyc ( ͡° ͜ʖ
@mDick: z tego co puszesz to chyba ni jechales nigdy na normalnym motorze. Sprawdzona konatrukcja to jest honda czy ktm a nie jakis chinczyk, taki sprawdzony ze trza weze dokrecac, i to jeszcze od paliwa, ajak bys przeoczyl to by sie spolil xD
To nie jest hejt, jezdze ponad 10 lat motorami ale chinczykiem jezdzilem 3 razy i za kazdym razem dramat. Jedyny plus tego to ze tani i nowy. Mowisz