Wpis z mikrobloga

#perfumy #amway #mlm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nietypowe pytanie. Kojarzy ktoś z Was perfumy Amway z tego zdjęcia? To walizka z testerami. Okres prawdopodobnie 90-00'.
Moi rodzice wtedy byli w tym mlm i ostatnio było wspominane, jakie te perfumy nie były trwałe. Drogie, ale trwałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem pewien, że ktoś z Was pomoże mi zidentyfikować co to były za zapachy i jakie są +/- współczesne odpowiedniki ze wskazaniem na wysoką trwałość.

A jak nie, to chociaż co z popularniejszych i tańszych trwałych warto przejrzeć? Z męskich widzę podjarkę na Jaguara który na All stoi po 40zł/100ml a ludzie piszą o ładnych kompozycjach z trwałością 8h.

https://www.ebay.com/itm/Amway-La-Collection-Classique-Paris-Salesmans-Sample-Box-Perfume/283020266110
szczesliwa_patelnia - #perfumy #amway #mlm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nietypowe pytanie. Kojarzy ...

źródło: comment_LlCuMtJNIefBwgucNizpXqPpHailaYDP.jpg

Pobierz
  • 5
@szczesliwa_patelnia: Czy rodzice są uświadomieni?

Nazywam się Eric Scheibeler. Zostałem zwerbowany do biznesu Amwaya w USA i spędziłem prawie dziesięć lat budując globalną organizację Amwaya do poziomu Szmaragdu. [...]

.

[...] Nie należy tego w ogóle traktować jako biznesu, jako że do wciągnięcia ludzi do programu, w którym niemal wszyscy z nich stracą pieniądze rutynowo używa się kłamstwa. Należy raczej traktować to jako to, czym to naprawdę jest - wyrafinowaną piramidę
renalum - @szczesliwapatelnia: Czy rodzice są uświadomieni?

 Nazywam się Eric Schei...