Wpis z mikrobloga

Mam gdzieś czy polaczki wyjdą z grupy (xDD) czy nie. Czekam na pary 1/8 finału czyli:
Meksyk - Szwajcaria
Brazylia - Niemcy
Meksyk wyjaśnia albańców i prowokatorów, którzy wszędzie się prześlizgują na farcie i nie szanują przeciwników a Brazylia #!$%@? aroganckich szwabów jadących na sławie i obie najbardziej #!$%@?ące drużyny kończą zabawę na 1/8. W Szwajcarii i Niemczech atmosfera żałoby narodowej, Petkovic i Loew out fuck off, Szwajcaria wypieprza albańców do swojego gównokraju a szwabistan wyraża zaniepokojenie.
Potem jeszcze liczyć na porażkę Anglików z Kolumbią/Japonią i znowu beneficiarze i menele muszą żyć 1966 rokiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#pilkanozna #mecz #mundial #bekazpodludzi
  • 1
@Uchodzca_Z_Polski: czytając wpisy niektórych mam wrażenie, że dla tych, którzy naprawdę kochają piłkę (a nie, jak ja, niedzielnych kibiców którzy tylko oglądają Polskę) najlepsze rozgrywki to te, w których nie ma polskich drużyn - ogląda się piękną grę, wielkie gwiazdy, znakomite ustawienie drużyny, umiejętności graczy itp. Jak się pojawia Polska (albo polska drużyna np. w LM) to zaraz zaczyna się pompowanie balonika, żale, wszystkie media skupiają się na Polsce, a że