Wpis z mikrobloga

@Qrystus jest trochę u nas firm które to używają i wdrażają ale więcej ofert pracy pojawia się głównie do UK.

Niestety w dalszym ciągu nie pomogło mi to w wyborze dalszego kierunku.

@Kokos wiem, ale chciałem poznać "widełki płacowe" i ewentualnie porównać z obecnym pracodawcą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maroffik: no ale jak ktokolwiek ma coś sensownego powiedzieć jak nawet nie powiedziałeś w jakim obszarze pracuje te 3 lata, czy to konsultant modułowy, abaper, czy basis itd albo jaki ten certyfikat.
@maroffik: w Polsce rynek systemów ERP dla small business jest zdominowany przez polskie systemy. SAP Business One nie jest za bardzo popularny. Jak chcesz zarabiać normalną kasę (w granicach 15K - 25K) to trzeba się trochę przeszkolić na jakiś moduł SAP S4HANA dawniej SAP R3 i przeprowadzić do dużego miasta.
@Kokos w SAP Business One nie ma takiego podziału ze względu na to że jest to praktycznie produkt All In One. Jeśli chodzi o certyfikat to ten podstawowy do małego SAP'a: TB1200. Co prawda tego ERP można jakoś rozwijać poprzez pisanie addonów, dorabianie integracji z zewnętrznymi systemami ale podstawowe elementy dostarczone przez producenta pozostają niezmienne.

@lolek24 dzięki, jakieś propozycje jak do tego podejść oprócz kursów z OpenSAP?