Wpis z mikrobloga

Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moja sąsiadka lvl 38, zdawała już na prawko ponad 20 razy i nadal nie zdała, umiejętności jazdy ziemniaka. Wczoraj postanowiła sobie trochę poćwiczyć jazdę i jak wyszło? #!$%@?ła w płot (ʘʘ) #!$%@?, że tacy ludzie mają dostęp do możliwości kolejnego zdawania egzaminów...

#prawojazdy #motoryzacja #samochody #heheszki
zelo1234 - Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moja sąs...

źródło: comment_gxzkVIODakMV6NmeGVkClCo0iI1KpMZy.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@niko444: u mnie egzaminator był akurat bardzo bucowaty. Mowil „błąd” bo wedlug niego nie patrzyłam w lusterko boczne (patrzyłam, po prostu jak jadę to nie ruszam szyją na wszystkie boki). Juz wcześniej go usunęli z WORDu bo się pobił z egzaminującym XD ale go jakoś przywrócili i akurat musiałam trafić na niego (ಥಥ) ale zdałam
  • Odpowiedz
@laczka: też miałem bucowatego i już wolałem oblać niż z nim jeździć ale też zdałem, może oni są tacy przez to że już mają dość jak inni odwalają
  • Odpowiedz
@niko444: Raz mnie za lekką głupotę uwalili (na łuku przy cofaniu zatrzymałem się o 3 centymetry za blisko przędnej krawędzi). Za to drugi w pełni zasłużony (słynne późne zielone - taka była sytuacja że trochę nie wiedziałem jak inaczej się zachować). Zdałem za 3 razem, prawko od 2 lat, zero wypadków
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Pozwolisz, że nie zgodzę się z jednym z twoich argumentów? Stres w żadnym wypadku nie powinien być usprawiedliwieniem nie zdania egzaminu. Ja sam stresowałem się przed egzaminami, ale problem jest taki, że musimy się uczyć radzić ze stresem. To, że ktoś jechał gorzej i popełniał błędy bo się stresował dla mnie nie przemawia - jeżeli będzie miał ciężki dzień w pracy, kłótnia z żoną itp. to co za kółko nie
  • Odpowiedz