Wpis z mikrobloga

Interesuje mnie DIL w Red Bull Mobile (50zł za 100dni polaczen wychodzacych). Kupiłem 2 startery ze zdjęcia - Play na kartę i Redbull Mobile SieMa na kartę. Szukałem tych starterów z puszką, ale już chyba ich nigdzie nie ma.
1. Czy dam radę z tych starterów przejść do Fakt Mobile a potem do RBM z DILem?
2. Czy przed przejściem muszę doładować te startery, np. za 50zl?
3. O co chodzi z tymi rejestracjami kart? Daaawno temu ostatnio korzystałem z sieci za pomocą karty. Zawsze jakiś abonament na całą rodzinę wjeżdżał.

Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych te pytania mogą wydawać się głupie i oczywiste, ale ja nigdy nie siedziałem w temacie i totalnie się nie orientuję w takich sprawach. Dzięki wszystkim, którzy postarają się pomóc.
#redbullmobile #play #rbm #lte
milo77 - Interesuje mnie DIL w Red Bull Mobile (50zł za 100dni polaczen wychodzacych)...

źródło: comment_uDA4Gz6ms6QpPPAjvCInAjJyqbHU8xXv.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Matpiotr: to nie w przypadku kiedy chcialbym miec RWK? Ja chce tylko wyprobowac ten DIL na szybko. Mialem nadzieje, ze uda sie jakimis kodami przeniesc samodzielnie
  • Odpowiedz
po #!$%@? okazja to po 1 xD


@grucha_88: obecnie póki co bezkonkurencyjna jeśli chodzi o internet mobilny. A jak masz starą taryfę to już w ogóle koszt internetu spada do 100zł z groszami na rok.
  • Odpowiedz
Ok. Czyli powinienem:
1. Kupic starter z innej sieci
2. Zarejestrować numer w salonie innej sieci
3. Doładować konto za np. 50zł
4. Pójść do salonu Play i przenieść się do RBM tym samym dostając RWK w ramach bonusu
5. Aktywować DIL
Dobrze myślę? Jeśli nie mam racji niech mnie ktoś poprawi
  • Odpowiedz
@milo77: 1. kuujesz starter zPLus
2. Przechodzisz do PLAY
3. Kodem przenosisz się do Fakt Mobible
3a. Aktwujesz bonus 50giga/500zł/150 dni i rwk... (jeżeli ma byś do internetu można pominąć, ew. aktywować by przetetować jak PLAY się zachowuje
4. Kodem przejść do RBM na Kartę 5
5. Doładować 50zł
za doładowanie 50zł dostajesz 2gb neta bez 100mb, 3m ważne konto
6. Odpalasz DIL
Do odpalenia DIL ppotrzebujez min 30zł na koncie...
  • Odpowiedz
Kupilem starter z RBM SieMa (ten ze zdj). Zarejestrowalem go i zmienilem na Plus RWK na play24. Potem na Fakt Mobile kodem USSD i stamtąd już do RBM na kartę 5 też kodem. Doładowałem za 50zł i aktywowałem DIL. Dzięki wszystkim, którzy chcieli pomóc :)
  • Odpowiedz
@milo77: Jak przeniosles do RBM na karte 5 z Fakt Mobile to jaka waznosc konta Ci pozostala, po tym jak wczesniej miales RWK ? Czy po tych wszystkich zabiegach miales rok czy tez mniej ?
  • Odpowiedz