Wpis z mikrobloga

To w przyszłości będzie takie babsko, które wymusi pierwszeństwo i będzie wszystkim wmawiać że ona ma rację bo ona tu jechała no!


@Unik4t: śmiechłem z tego :D
jakaś głośniejsza akcja kogoś była ostatnio, czy tak ogólnie mówisz? :D
  • Odpowiedz
@carbyne: Ostatnio nie, ale co chwile widzę paniusie - królowe drogi, które jakby prawko znalazły w czipsach a zachowują się jak by wszystkie rozumy pozjadały.

Szczytem była akcja jak na parkingu gdzie był ścisk (białka tatrzańska, długi parking, wolna przestrzeń ok. 1,5 samochodu), nie chciała cofnąć 10 metrów bo uważała że się nie zmieści - jej zdaniem ja powinienem cofać jakieś 50 metrów bo ona nie cofnie i tyle. Oczywiście miała
  • Odpowiedz
@Unik4t: no wiesz co jak ona się boi, czyli nie jest pewna swoich możliwości, to tym bardziej ja bym nie był i jednak w szacunku do swojego wozu i jego karoserii to bym dla pewności i 100m cofnął ha ha
  • Odpowiedz
@Unik4t: no słuchaj każdy człowiek ma inne dary, jeden jeździ lepiej autem, inny ładnie śpiewa, czy jest dobrą matką i żoną ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie trzeba od razu od #!$%@? wyzywać, bo bóg jej poskąpił trochę zdolności widzenia przestrzennego, ale za to może dodał czegoś w zanadrzu innego



mogłeś też zaproponować, że pomożesz i jej cofniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma
  • Odpowiedz
@donOGR wchodzisz na jakieś gówno pełne gimbusow i się dziwisz? ( ͡º ͜ʖ͡º) to tak samo jakbyś wszedł do przedszkola i się zdziwił że są dzieci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carbyne: no właśnie to się nie wzięło z kosmosu. Bo jej ton był właśnie taki księżniczkowaty. Ona nie będzie cofać bo nie. Jej się nie spieszy, zgasiła silnik i siedzi. A ja nie mam całego dnia, za mną już kilka samochodów i każdy halo co tam się dzieje. Ale jej 10 m ciężko cofnąć. No nie mam innego określenia jak #!$%@? xD
  • Odpowiedz