Wpis z mikrobloga

@majsterV2 Jakość obrazu troszkę kijowa, ale to wina ultratanich soczewek i ekranu FHD w telefonie.
Ale poza tym fajna ciekawostka, tyle że teraz leży w szufladzie i czeka na lepsze czasy (czytaj Oculusa jak będę miał warunki i kasę na zrobienie sobie stanowiska do simracingu)
@Dave987654321: W tych googlach co znalazłem jakość obrazu jest lepsza niż w tych od samsunga, możesz mi zaufać że próżno szukać czegoś lepszego i wygodniejszego.
Zwłaszcza że te można łatwo modyfikować.
Mają małą wadę fabryczną, jak przychylisz głowę w dół to regulacja nie trzyma i odsuwa się telefon.
Wystarczy na pokrętło mały kawałek taśmy przeźroczystej i po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze chcę rozwiązać taki problem aby w czasie jazdy było można w nich siedzić.


@majsterV2: Miałem kiedyś ten sam pomysł jeszcze przed zajawką na VR. Uzależniłem się od klona Icy Tower z aplikacji Pou bo sterowało się w nim przez wychylanie smartfona na boki - większa imersja gdy gra odwzajemnia ruchy ciała. Problem w tym że nie dało się w to grać jadąc busem bo akcelerometr reagował na zmiany prędkości busa.