Wpis z mikrobloga

Znajoma wymyśliła sobie Meganke 2 w hatchbacku. Cena była normalna, nawet trochę wyższa od średniej rynkowej, rocznik z końcówki produkcji. Myślę sobie, może to nie będzie jakiś zrzyn i trochę tym pojeździ bez usterek. Na miejscu auto odpaliło, ale coś nie chciało się gasić, reagowało dopiero za 3-4 wciśnięciem przycisku. Skończyło się tak, że w ogóle nie chciała odpalić, kręciła, aż padł akumulator. I niech mi ktoś powie, że te wszystkie opinie o autach na F są bezzasadne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #renault #megane
  • 9
@Reynald Ja akurat nie opowiadam sie po jakiejkolwiek stronie tylko z doswiadczenia wiem jak jest narzyczona ma 106 juz 3 rok i poza eksploatacją nic sie nie dzieje, ojciec po przejsciach z mercedesem stwierdził ze pora na francuza jezdzil 4 lata scenikiem i tez nie bylo problemu, aczkolwiek w rodzinie trafil sie taki temat ze kuzyn ma clio z cudownym 1.5 dci i juz 3 silnik w nim siedzi, poniekad podziwiam go
@Teheranin wlasnie tez to zauważyłem jak szukalem tego egzemplarza albo podlogi bagaznika brak albo zejedzone podluznice, ale w końcu trafilem sztuke jeszcze przed liftingowa bez rdzy i kobita popyla:-) tylko z tym autkiem jest jeden problem stosunkowo szerokie a krótkie i przyzwyczaila sie do gokartowego stylu jazdy i innymi autami szczegolnie vanami bywa problem w zakrętach bo jak twierdzi cos nie tak z zawieszeniem bo buja i ucieka z drogi:-)
@Reynald: czyli kupiła popsuty i to nie wina tego, kto popsuty sprzedał i nie powiedział tylko akurat ma reno więc to wina reno. Jak by kupiła gulfa to by była wina sprzedającego a nie gulfa bo gulf by się nie popsuł nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To już serio nudne jest takie #!$%@?, niemiecki szajs z gównosilnikami i tam zacier to EKSPLOATACJA a we francuzie spalona żarówka
@elemenTH: To się działo przy oględzinach, nie kupiła tego auta. Sprzedający się zaklinał, że nigdy wcześniej tak się nie działo. Ja nie mówię, że niemiecka motoryzacja jest najlepsza, wszystkie koncerny mają mniej lub bardziej udane konstrukcje, ale ewidentnie renault laguna i megana mają zbyt dużo typowych usterek.