Wpis z mikrobloga

Dziś wpadł mi w ręce mały liścik do mojego ojca ( właściciela firmy) z racji tego, był to donosik na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyznam wpier miałem z tego ubaw, ale z każdą chwilą rośnie we mnie wkur** . Nie wiem który to napisał, ale wcześniej czy później do tego dojdę. Będziemy porównywać pismo. Nie chciałbym w skórze osoby która napisała ten list. Powrotu do komunizmu się zachciało.

Nie będę wrzucał całego listu, wrzucę główne zarzuty wobec mojej osoby. Macie i uważajcie kogo zatrudniacie.

* Niewiedza na temat rzeczywistych motywacji pracowników.
* Upokarzanie pracowników.
* Przekonanie o własnej nieomylności.
* Zamknięcie się na pomysły podwładnych.
* Wprowadzanie nierealistycznych zakazów i nakazów.
* Niestabilność emocjonalna.
* Brak realistycznych wymagań, stawiania celów i brak wskaźników ich realizacji.
* Zabijanie inicjatywy pracowników.
* Przekonanie, że pracownicy robią na złość i nie posiadają mózgu.
* Obciążanie winą pracowników za wszystkie porażki.
* Sadyzm
* Terror
* Odpowiedzialność zbiorowa
* Doprowadzanie do załamań pracowników, przez obciążanie nadmiernymi wymaganiami, planami i zmianami planów.
* Torpedowanie pomysłów.
* Wybieranie sobie ofiary w zespole.
* Nie zauważanie żadnych dobrych stron członków zespołu.
* Dyktator
* Despota
* Tyran

#pracbaza #praca
DawajDawaj - Dziś wpadł mi w ręce mały liścik do mojego ojca ( właściciela firmy) z r...

źródło: comment_ECL70LUtvTnVcSVudML5zcZ9cgTGC8Ri.jpg

Pobierz
  • 185
@Camel665: Rzucać słowa na wiatr, każdy potrafi. Dlatego też jutro z rana ogłoszę, że jeżeli autor zgłosi się do mnie do końca tygodnia dostanie wypowiedzenia za porozumieniem, w innym przypadku jak to ja znajdę tą osobę będzie wilczy bilet.

@Na_pewno_nie_Artur: Gdzie chciałbyś iść wyżej do PIP? Byli ostatnio tez z donosu, posiedzieli, pogadali, wyśmiali donos i poszli dalej.