Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy pisanie do obcej dziewczyny na facebooku w celu (w dalszej perspektywie) spotkania/poznania się jest żałosne? Często tutaj na mirko spotkałem się z opiniami, że takie coś jest śmieszne i prędzej zostanie się potraktowanym jak wariat niż coś z tego wyjdzie. Ogólnie dziewczyna ta zwróciła moją uwagę ponieważ zobaczyłem jej kilka komentarzy pod jedną stroną na fejsie, którą również obserwuję.
Oczywiście nie mam zamiaru w pierwszej wiadomości proponować spotkania czy zasypywać jakimiś tandetnymi komplementami.
#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 20
OP: @mar0uk @TenebrosuS @biauywilg Zgadzam się po części z Wam dlatego też dodałem ten wpis. Wiem, że pełno dziwaków wypisuje do dziewczyn z jakimiś dwuznacznymi tekstami. Wiadomo, że bardziej naturalne jest zagadanie w "realu" ale z drugiej strony skoro technologia daje nam możliwość poznania osób, których normalnie byśmy nie poznali to czemu z tego nie skorzystać? Chyba spróbuję napisać, jakąś ogładę mam i zdjęcie profilowe też więc zboczonym dziadkiem czy arabem