Wpis z mikrobloga

Dwóch niepłacących klientów zostaje wyproszonych z #starbucks - RASIZM I DYSKRYMINACJA, tak przecież nie wolno!!!
Sarah Sanders, płacący klient zostaje wyproszona z restauracji - KAŻDA FIRMA MOŻE ROBIĆ CO CHCE, lewacy w siódmym niebie
Lewacka hipokryzja jest nie do ogarnięcia
#hipokryzja #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka #podwojnamoralnosc #podwojnestandardy #4konserwy
k.....3 - Dwóch niepłacących klientów zostaje wyproszonych z #starbucks - RASIZM I DY...

źródło: comment_BWSKkasEGvABvSSp62GvWU77IJDAij7t.jpg

Pobierz
  • 6
@kamien23: pierdo..nie o szopenie, skoro jedna zapłaciła a była ze znajomymi to nie mieli absolutnie prawa ich wyrzucić bo tak naprawdę póki zamawiający nie skończy, reszta może się zastanawiać do woli, tak naprawdę mogła zamówić jedną kawę na 3, wymyślasz na siłę by pojechać po 'lewactwie'
skoro jedna zapłaciła a była ze znajomymi to nie mieli absolutnie prawa ich wyrzucić


@cojaczytam21: no i ich wyrzucili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ty wiesz w ogóle o czym piszesz?

reszta może się zastanawiać do woli, tak naprawdę mogła zamówić jedną kawę na 3


@cojaczytam21: dwóch gości siedziało w starbucks i po 20 minutach przyszedł kelner prosząc o zamówienie, lub zwolnienie miejsca dla inncyh klientów.
@kamien23: przecież ty gościu nawet nie napisałeś o co chodzi, to zmienia postać rzeczy, niemniej jednak WCIĄŻ oni tam mogą sobie i godzinę siedzieć, wielokrotnie pytałem czy mogę być osobą towarzyszącą bo nie jem, zastanawiam się i nigdy nie było problemu, jedno kfc, kawę mogą sobie jeść i pić i godzinę, tak jest w polsce, rozumiem że polska ma wyższe standardy obsługi? bo mi się wydaje że opierają się na tych