Wpis z mikrobloga

Mirki z #android mam pierwszego nie iosa i chciałem zrobić parę rzeczy na nim i jak tak brnąłem coraz niżej jak je zrobić to skończyło się na rootowaniu telefonu, myślę że standard ( ͡° ͜ʖ ͡°) i teraz mam pytanie:
1. Czy rootując mogę coś #!$%@?ć bezpowrotnie.
2. Czy będę mógł wgrać z powrotem "ten system" na telefon.
3. Czy ważny jest ten cały KNOX bo znalazłem sposób jak go zostawić a odblokować funkcje które mi są potrzebne.
4. Czy polecacie jakiś inny program niż ten który jest w pkt. 3
5. Przeczytałem że tracę gwarancje ale w zasadzie co daje gwarancja operatora? Chyba retoryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Samsung J5 SM-J500FN
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@uppss: ale klawiatura ktora mam teraz podczas wpisywania daje mi podpowiedzi co jest mega wygodne i takowa dalej bedzie? Na ajfona mnie stac ale szajomi lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@uppss: a to spoko tylko teraz ktory program do rootowania wybrac bo nie ukrywam zagubilem sie w tym iznowu staje sie bardziej pedalem i zaczynam chciec ios ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@lis6502: mi ta klawiatura odpowiada sie podoba moze dla tego ze jest inna niz w ios a tak jak pisalem wyzej na razie chce zobaczyc o co chodzi w androidach jak bedzie mi podobal to kupie lepszego a na razie mam tylko J5 i galaxy 4 wiec chyba lepszy j5
  • Odpowiedz