Wpis z mikrobloga

Ciekawa trasa rowerowa wokół jeziora Jamno (Pomorze Zachodnie). Teren głównie równinny, prosta trasa, prawie w 100% funkcjonuje jako ścieżka rowerowa, na dodatek trasa jest pętlą. Długość 50km, czas około 3 godziny. Dodałem znalezisko wraz z mapką, opisem i kilkoma fotami z mojego przejazdu. Polecam każdemu kto lubi rower i znajdzie się w okolicach Mielna, Unieścia, Łaz w wakacje. Tutaj link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4388995/trasa-rowerowa-wokol-jeziora-jamno/

#rower #rowerowyrownik #sport #podroze #morze #morzebaltyckie #mielno #lazy #wakacje #podrozujzwykopem
enocuj_pl - Ciekawa trasa rowerowa wokół jeziora Jamno (Pomorze Zachodnie). Teren głó...

źródło: comment_NlPLETzYeWhZNy837ckavnjsiPrRvPEV.jpg

Pobierz
  • 23
@enocuj_pl: da się całość na szosie przejechać? Wybacz że nie czytałem treści znaleziska, ale właśnie idę spać, a do jutra to i tak dodane o tej godzinie przepadnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@enocuj_pl: dzisiaj nie, w każde wakacje trasa ...-Lubiatowo-Koszalin-Mielno-okolice :) i powrót. Schodzi dzień ale warto :D Teraz będę w tych okolicach w połowie Lipca to też zaliczę wielokrotnie ;D Tylko roweru mi się nie opłaca wysyłać i muszę pomyśleć o czymś na miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@enocuj_pl: jestem na bieżąco. Czekam na ścieżkę która jest już w budowie wzdłuż krajowej 11. Będzie szybciej jak przez lasy :P
Chociaż ja te lasy lubię, piękne widoki, spokój i cisza ;D
@enocuj_pl: dlatego fajna trasa jest lasami. Sprawdź sobie Koszalin-Lubiatowo. Są świetne ścieżki leśne, spokojnie do przejechania. Dojedziesz do Manowa, później Rosnowa... czy gdzie tam chcesz :) Warto! Lasami wszędzie dojedziesz a krajowa 11... omijam szerokim łukiem.