Wpis z mikrobloga

Jak ukarać tego "sprzedawcę"? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupiłem telefon (04.06.18) i telefonu brak do tej pory. Januszek dostał pieniądze, dwa dni później zamówił telefon z #aliexpress #gearbest - jak mu to udowodnić? - a na aukcji jak krowie na rowie pisało - TELEFON Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI Wciska kity że przesyłka się opóźni (2 razy), telefony bez kontaktu, że telefon z polskiej dystrybucji ale on miał na myśli że polskiej bo z Unii Europejskiej, że telefon utknął w Niemczech - i na pewno nie idzie z Chin, kur*a, miesiąc telefon z niemeiec by szedł do polski? I takie bajery. Czekam do jutra, jeżeli telefon przyjdzie to jak go ukarać, zamknąć mu konto na allegro - opinia 50%, po mojej opinii będzie jeszcze mniej - jakimi przepisami się kierować, nawet jestem iść skłonny do sądu byle mu się odechciało januszowania! (°° W innym przypadku idę w poniedziałek na policję.

#telefony #allegro #januszebiznesu #zalesie #prawo #pytanie #kiciochpyta
  • 20
@zelyegapu: Najlepiej skorzystaj z naszego wsparcia pozakupowego i rozpocznij dyskusję ze sprzedającym, opisując w niej całą sprawę https://pomoc.allegro.pl/dyskusje/#!/orders. Będziemy mogli ją monitorować, udzielać niezbędnych informacji i w razie konieczności upominać sprzedającego. Jeżeli sprzedający nie odpowie na Twoje zarzuty w 24 godziny, będziemy interweniować. Po rozpoczęciu dyskusji możesz podać nam w wiadomości prywatnej Twój login i numer oferty, przyjrzymy się tej sprawie. Gdybyś potrzebował pomocy, czy więcej informacji, daj nam znać.