Wpis z mikrobloga

@kulfon_wulkanizator: jak wchodzę chociażby tu: https://www.swiatksiazki.pl/przebudzenie-lewiatana-cykl-expanse-tom-1-6382228-e-book.html to napisane jest Produkt do pobrania

PRODUKT DO POBRANIA – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.


Płaciłem blikiem przez PayU, więc chyba powinni dostać płatność od razu. No nic, muszę chyba naskrobać mejla jakiegoś.
@jcollier może nie zaznaczyłeś takiej zgody "zgadzam się na udostępnienie produktu wcześniej bez możliwości reklamacji" plus minus coś takiego. Chyba w tej księgarni można to przeklikać i przychodzi czekać. Jeżeli dobrze pamiętam to raz właśnie u nich się tak rozpędziłem xD
@jcollier no tak jest ¯_(ツ)_/¯
tyle że chyba śk to jedyna księgarnia (chociaż zazwyczaj nie kuszę losu) która przepuszcza jak tej zgody nie klikniesz.
Takie virtualo/publio/woblink (sory ale nie pamiętam xD) to nie puszcza chyba póki nie zaznaczysz - a przynajmniej mi zawsze zwraca uwagę na to że nie zaznaczyłem zgody.
@jcollier: Faktycznie. Jakiś czas temu wprowadzili to po to, żeby po zakupie można było zwrócić książkę przez chyba dwa tygodnie od zakupu, ale bez możliwości jej pobrania. I to nie tylko ŚK ale chyba we wszystkich księgarniach. To było przy okazji zmian w prawie dotyczących zakupów w sieci.
@jcollier
ja kiedyś się zagapiłem i mogłem tak nie lecieć na promocję bo dosłownie tydzień później e-book pojawił się na puchatym zwierzątku i mogłem lepiej wydać pieniądze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale ogólnie niemożliwość zapoznania się jest dla mnie absurdalna.