Wpis z mikrobloga

Wiecie, że są ludzie którzy robią sobie dzieci ze świadomością, że trzeba je będzie wozić tramwajami bo rodzice nawet auta nie mają?

#!$%@? nie stać cię na auto żeby zawieść do szkoły / lekarza, więc matka z gówniakami będzie się tłuc komunikacją w tłumie i z patologią.

Ludzi którzy płodzą dzieci a nie mają pieniędzy np. na dowozy, dobrą edukację albo ewentualne leczenie (potem te zbiórki na lekarza w ameryce itd) powinno się traktować na równi ze zbrodniarzami i pedofilami. Choć pedofil nie jest winny swojej orientacji, a rodzic mógł jednak nie decydować się na dziecko.

#antynatalizm #dzieci #rodzice
kontestatore - Wiecie, że są ludzie którzy robią sobie dzieci ze świadomością, że trz...

źródło: comment_GUl930UlmpMerl2gaEFPaGb5zTc5v1y4.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@acidd podejrzewam że to są tzw przegrywy co się pogodzili z tym że nigdy nie będą mieli swojej lubej. Lub poprostu pedały bo nie mogę w to uwierzyć co wypisują xD
  • Odpowiedz
@kontestatore: problemem naszych czasów jest to ze kobiety w ciąży oraz inni ludzie wokół myślą ze powinno się ustąpić mimo wszystko. A właśnie nie. Trzeba najpierw otworzyć usta i się zapytać czy moglby ktoś ustąpić. Bycie w ciąży to nie przywilej, są pewne ułatwienia, bo wiadomo ze ciężej jest takiej osobie, miejsca wyznaczone specjalnie dla takich ludzi, ale traktowianie spoleczenstwa jak jakieś czarno-białe opcje typu: jesteś mężczyzna masz mi ustąpić, jesteś
  • Odpowiedz
@kontestatore: odpowiedzialnym nalezy byc owszem. Ale bez przesady, ze ludzie bez auta nie moga miec dzieci. :o

Moze za chwile dojdziemy do tego, ze jak dziecko nie dostanie iphona to nie powinno zyc...

Edukacja jednak na iles jest bezplatna, ja moglam miec uzywane podreczniki za piątaka i UWAGA PRZEZYLAM, a nie mam biedy w domu :o
Jak sie jest obrotnym to nie trzeba zarabiac 6k by wychowac dobrze dziecko.

PS. odnosze
  • Odpowiedz
@kontestatore w sumie wisi mi kto ma dzieci i ile przy tym ma na koncie. Wiem tylko, że jak zdecyduję się na dziecko to gdy będę mieć stabilną sytuację finansową i możliwość wysłania go na kolonie, zapisania na zajęcia dodatkowe czy kasę na zakup porządnych ciuchów, bo pamiętam moje dzieciństwo i wiem czego mi w nim zabrakło. Podejście w stylu wpadłam no to jakoś to będzie jest idiotyczne.
  • Odpowiedz
odpowiedzialnym nalezy byc owszem. Ale bez przesady, ze ludzie bez auta nie moga miec dzieci.


@Faveola: a dokładnie.
Obecnie mieszkamy w Londynie, gdzie dużo używa się komunikacji publicznej, bo po prostu jest to wygodniejsze. Pakuje się dziecko do nosidełka, wsiada w metro, nie trzeba się męczyć z szukaniem miejsca i parkowaniem.

I uważam, że to przesada z tymi studiami. Studia ani nie gwarantują dobrej pracy ani dobrego zarobku ani szczęśliwego życia.
  • Odpowiedz