Wpis z mikrobloga

USZANOWANKO SAMOCHODOWE ŚWIRY!
Mija mniej więcej drugi miesiąc od kiedy śmigam buspasami we Wrocławiu i wciąż brak jakiegokolwiek mandatu, na początku trochę się stresowałem ale teraz przychodzi mi ta jazda zupełnie naturalnie, wiem w których miejscach uważać bo ktoś może wyjechać itd. Ogółem super mi się jeździ i oszczędziłem już łącznie sporo czasu.

Nie wiem czy zauważyliście ale kierowcy autobusów i tramwajów pozdrawiają się podnosząc lewą rękę gdy się mijają, zacząłem również pozdrawiać w ten sposób tramwaje i autobusy które mijam z naprzeciwka bo po dwóch miesiącach jazdy zacząłem już kojarzyć niektórych kierowców. Żaden jeszcze nie odpowiedział ale myślę że się przyzwyczają do mojej obecności i zaczną traktować jak jednego ze swoich. Jak dostanę w końcu mandat dodam tutaj wpis, ew. za jakiś miesiąc się odezwę z updatem jeśli wciąż nie miałbym mandatu. Pozdro z fartem mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jazdabuspasempowroclawiu
  • 91
@wojtas_mks: machają sobie nawzajem (tzn podnoszą lewą rękę jak motocykliści), mi właśnie nie #!$%@?ą. Widziałem jak tak robią bo pół roku próbowałem jeździć komunikacją po Wrocławiu i któregoś razu jadąc z przodu to zauważyłem, zdziwiło mnie to i później celowo się przyglądałem i dosłownie każdy kierowca komunikacji miejskiej tak robi.

@gregor40: dałem sobie minusa, pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)