Wpis z mikrobloga

Ponawiam,Mirki i Mirabelki z #wroclaw #opole #nysa , jest zadanie bojowe. Ekipa Holendrów startuje w wyścigu Carbage Run http://www.carbagerun.nl/zomer-editie-2018/

Aktualnie na odcinku Wrocław - Ostrava. Potrzebują pomocy przy zadaniu:
- muszą zabrać kogoś do Ostravy na metę etapu i ta osoba musi być pijana (czyt. 0,5 promila, test alkomatem)
Alkohol i podwózkę powrotną zapewniają oni, także trochę #rozdajo i #cebuladeals ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja pomagałem im rok temu, ale wtedy był etap przez północ Polski. Spoko zakręceni ludzie, dziś np. musieli podnieść auto dźwigiem budowlanym we Wrocławiu i znaleźć kogoś kto da im zaparkować w garażu przy domu. I im się udało

Ktoś coś?
#wroclaw #polska #czechy #holandia #opole #nysa #kiciochpyta
DzdzystyDzejson - Ponawiam,Mirki i Mirabelki z #wroclaw #opole #nysa , jest zadanie b...

źródło: comment_jo0uu3WpcMDP4RAnsgf4YPtvTAxDFsaj.jpg

Pobierz
  • 8
@ostrzyjnoz: Bo zadania to "insider knowledge". Każdego dnia dostajesz nowe zadania "assignments", które zazwyczaj skorelowane są z miejscem aktualnego pobytu. W zeszłym roku pomogłem znaleźć Polkę, która zgodzi się wystąpić w bikini przed Jury, pomogłem znaleźć koszulkę Feyenordu w Polsce, pomogłem przeprowadzić wywiad w TV. Poza tym z tego co pamiętam musieli wjechać samochodem na wagon dla samochodów (to na Litwie), wykonać obrót 360 stopni na wielkiej huśtawce Kiik (to w