Wpis z mikrobloga

@Vab3R: Jeśli się już łamie przepisy (a jak bardzo kocham psy, tak trzeba uważać - szczególnie w miejscach publicznych i szczególnie z takimi dużymi psami, bo nigdy nie wiadomo co go przestraszy na tyle, że zaatakuje), to powinno się go trzymać tak blisko przy Sobie jak tylko się da. CHyba bym to olał, ale na pewno nie jest to coś, co mi się podoba.
Ja tam lubię pieski, jak nie jest agresywny i trzyma go krótko, to po co kaganiec, ale jeśli jest na odwrót to jak najbardziej by się przydał

@Dawidhombre: Ja też lubię pieski. Ale piesek w miejscu publicznym wśród obcych mu ludzi może Ci wywinąć numer w każdej chwili, bo jesgo umysł pracuje zupełnie inaczej niż Twój. To zwierze stadne. Nigdy nie wiesz kiedy poczuje się zagrożony.
@Vab3R: Pies musi mieć kaganiec w pociągu i musi być uwiązany. Sam z kundlem najeździłem się pociągami i kaganiec zdejmowałem tylko w sytuacji, kiedy siedziałem w przedziale z konduktorem i nie miał nic przeciwko. A pies jest do rany przyłóż, ale inni przecież mogą się bać.
a co by się stało gdyby teraz tym pociągiem jechał ktoś z kotem, pogryzienie murowane..

@xblackwidowx: To tak nie działa. To nieprawda że "pies nie lubi się z kotem". Awatury wynikają z czego innego. Pies zupełnie inaczej poznaje teren niż kot.
Więc pogryzień bym się raczej nie spodziewał, za to byłoby NA PEWNO "wesoło". :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: a dlaczego dzieci miałby być w klatkach? Mówię o zwierzętach, skoro musisz w aucie wieźć psa w klatce tym bardziej w pociągu. A kaganiec i smycz to co najmniej. Nawet najłagodniejszy burek czasem dostaje szału. A jak śmierdzi to w ogóle bym wywalił z pociągu, właściciel powinien o to zadbać.
Nawet najłagodniejszy burek czasem dostaje szału. A jak śmierdzi to w ogóle bym wywalił z pociągu, właściciel powinien o to zadbać.

@BajerOp: Zupełnie jak z dziećmi. :-) Może dostać szału i mnie pobić, lub obżygać. Albo się zesrać i będzie śmierdzieć. :-) Trochę troluję oczywiście, ale Ty też przesadzasz. Napisałem już wyżej jakie jest moje zdanie na ten temat. Akurat w pociagu kaganiec i smycz uważam za konieczność.
@Vab3R:
Co sądzicie o jeździe z psem w pociągu bez kagańca?
Zdaje się, że w Polsce pociąg nie musi mieć kagańca, to raczej pies powinien.